Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhes vitamin a jobb?

Melyik terhes vitamin a jobb?

Figyelt kérdés
Arra gondolok van jód tartalmú meg nem. Valamelyik én sokkal több a vas másikban a folsva... Nem tudom eldonteni melyik a legjobb. Most kaptam olyat amire rá van írva hogy nem tartalmaz jodot. De az előző e volt. Van ennek jelentősége? Meg csak tervezzük a babát. De szeretném előtte pár hónapig szedni a vitamint.
2022. jan. 6. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Milyen terhes vitaminokat szedtél eddig? Milyen vitaminod van most?


[link]


Gravida és a femibion a legtöbbet reklámozott, várandos vitamin.


[link]

2022. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elevittel kezdtem de attól olyan savam lett nem bírtam 1 hétnél tovább szedni. Utána a dm est. Attól székrekedés lett. Ami jó volt utána a gravida. Most kaptam jutavitot erre van írva h nem tartalmaz jodot.
2022. jan. 6. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is csak a jutavit vált be, kettő neves vitamintól görcsöltem és ment a hasam.

Előny, hogy könnyű lenyelni, jó a vérképem (vasam már lassan a plafont verdesi), nem okoz mellékhatást, valamint szoptatásig biztosítja az optimàlis vitamin bevitelt.

2022. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Én is Elevittel kezdtem, de attól iszonyat hányingerem volt állandóan. Aztán mivel elég sokáig próbálkoztunk megszólalt a skót énem és a Jutavit vitaminját kezdtem el szedni. Azóta is azt szedem, már várandósan. Nekem abszolút bejött, persze tudományosan bizonyítani nem tudom, hogy ettől IS vagyok rendben minden téren, de így van, tehát csak jót mondhatok róla! :D

Ami nekem szimpi benne, hogy nincs trimeszterekre bontva, illetve viszonylag magas hatóanyag tartalom van benne mindenből.

Mivel alapvetően viszonylag jódszegényen táplálkozunk, ha nincs különös ellenjavallatod a jódra (pajzsmirigy problémák pl.), akkor szedhetsz nyugodtan jódtartalmút.

2022. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a jutavitet szedem, teljesen rendben van a vérképem, nem nehéz lenyelni sem éa naponta csak 1 tabletta kell :)
2022. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Jutavitet szedek, ezt találtam a legszimpatikusabbnak. Még csak 5+3 vagyok, így nem tudom milyen a vérképem, meg egyelőre semmit, csak reménykedek és bízok benne, hogy szépen fejlődik a kis narancsmagom, és nem lesz semmi baja később sem. Most a jófogás nélküli volt itt is, de végülis a sóban meg 1-2 karjában van jód, szerintem abból annyi elég is. Legalábbis én jódozott sót használok.
2022. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!