Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét alapján tudtátok...

Rosszullét alapján tudtátok milyen nemü lesz a babátok?

Figyelt kérdés
Családban volt aki arra eskuszik hogyha hánysz akkor fiú lesz. És valóban fia született. Barátnőm is sejtette hogy lánya lesz mivel egész terhesség alatt csak faradt volt de nem hányt. Nektek bejöttek ezek a találgatások? Viszont amikor én kérdezem meg, én csak párszor hánytam (kb3x) viszont baromi faradt vagyok, akkor csak néznek, mert nem tudnak tippet adni hogy mi lesz a baba neme:D nem igazán hiszek benne, de sok ember mondta már hogy ő miből érezte a baba nemét. Vagy esetleg ti megéreztétek hogy mi lesz a babátok neme? Vagy álmodtatok róla ?:) Sokan azt mondták ha valóban vágyom nagyon valamelyik nemre akkor ugyis az lesz :D

2022. jan. 9. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hánytam és fiam van...
2022. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Na hát az első fiú lett, nem hánytam sokat. Második lány lett, vele aztán még kevesebbet. A harmadik fiú lesz. Egyszer hánytam, mert felakadt a gyógyszer a torkomon. Ebből vonj le bármit 🤣
2022. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lol 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsö: sokat hánytam, lány lett

Második.: egyáltalán nem hánytam, lány lett

Harmadik: rengeteget hánytam, fiú lett

2022. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Első kettőnél, 1-1 rosszullét volt. Fiú-lány.

A 3.-4. nél borzasztó volt az émelygés 14.hétig 1-1 hányással. Ott is fiú, lány.

2022. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind csak fifty-fifty.

Vagy hánysz, vagy nem, vagy megálmodod és bejön vagy nem, amire nagyon vágysz, vagy az lesz, vagy nem... Nincs 100%os modszer az ultrahangon kívül. A hányás is anyukán múlik, hogy bírja a hormonlöketet. Itt is hány kérdés van hogy " hogy dolgoztátok fel, hogy nem az lett, aminek akartátok" pedig ők tuti nagyon vagytak valamelyik nemre. A megalmodásnál is 50% esélye van. Ki kell várni, míg látható, a többi csak spekuláció.

2022. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem hánytam, lányom lett.


Húgom hányt majdnem végig mind a hárommal. Van lány is, fiú is :)

2022. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan azt mondták ha valóban vágyom nagyon valamelyik nemre akkor ugyis az lesz" Ez a nézet már a középkorban megdőlt.


Sosem hánytam terhesség alatt. 1 fiam és két lányom van. Ne higgy a babonának.

2022. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségek ezek a babonák,én elejétől a végéig hánytam napi szinten es lányom lett.Ez épp olyan hogy azt mondjak ha csak szép nagy hasad nől fiad lesz,ha mindened megnől mármint mindenhova hízol lányad,mégid csak hasam volt a lányomnál Vagy hogy ha sosat kívánsz fiu ha édeset lány,ezek mind csak babonák lehet valakinél véletlen bejön
2022. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!