Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18.héten hogy álltatok a...

18.héten hogy álltatok a plusz kilókkal?

Figyelt kérdés

Alapból 73kg-val kezdtem a terhességet, most 77kg vagyok. Szerintem ez így eddig nagyon jó, ha azt nézzük, hogy amúgy se voltam vékony.Azt hittem sokkal több fog feljönni, bár még csak a félidőnél tartok. A védőnő annyit mondott, hogy a terheléses vércukor mérésen, ha nem lesz gond akkor nem kell kiemelkedően odafigyelnem.

Ti ennyi időnél mennyi plusz kg-nál jártatok és mennyi lett a vége?


2022. jan. 16. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Az elsőnél mínusz 2, a másodikkal mínusz 3 volt 20 hetesen. 4-5 kg plusszal kentem szülni, a kezdősúlyomhoz képest kb 10 kg-val kevesebb voltam, mikor hazajöttünk a kórházból.
2022. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Eddig csak az az 1 kiló jött vissza, ami az első trimeszterben lement. 17 hetes vagyok.
2022. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
Félidőig egy grammot nem nőtt a súlyom. Nem is indokolja semki a gyarapodást. Csak többet eszel mint kéne és zsírrakódik le. 72ről indultam.
2022. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Fuu mennyi lepontozó irigy...

Igaz én holnapra vagyok kiirva.

74kg-val lettem terhes. Semmit nem fogytam az elején, viszont a 20.hétig tartottam a 74-et (plusz minusz 1 kg mikor mennyit ettem ez alatt).

Ma kerek 80kg vagyok, tehát összesen 6kg jött fel rám.

A védőnő így is diétáztatni akart, mert szerinte ez sok.

2022. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem ezt a sok lepontozok
2022. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

22 hetes vagyok, plusz 2 kg van rajtam,de extra nagy a hasam

2.terhesség

Elsőnél 6 kg volt rajtam összesen

2022. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Mire a lepontozás?


Ha így volt, akkor így volt.



Egyèbként mind2 gyereknél 8 kg ment le a szüléssel, tehát 3 nappal később mérlegelve


Még 4 -5 a következő héten

Elsővel újra 75 voltam 3 hónappal később..

Aztán 9 hónapos koràban lettem újra terhes



Itt a fennmaradt 8 kg az ragaszkodott, a többi ugyanígy ment le.

1,5 èves korában lefogytam / felizmosodtam 65-re ( a magasságomhoz ez az ideálisan vékony, 75-tel is normál testalkatú voltam és normál bmi -m volt - bár ez csalóka)

2022. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Jah bocs


17-es vagyok


Az első is én voltam

2022. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Én sem értem a lepontozás logikáját. Azok pontoznak le, aki sajnos többet híztak és (minden értelem nélkül, testem hozzá) irigyek azokra, akik nem? Rengeteg mindentől függ, hogy ki mennyit hízik. Illetve a súly önmagában nem egyenlő a felszedett "zsírral", sokan pl nagyon vizesednek, tehát pl. nem is a túlsúlyos az illető. Én a 16. hétben járok, eddig nem híztam még. De lehet a végére gurulni fogok a kórházba. Viszont ha nem, akkor miért fáj a bárkinek is? Merthogy emiatt ment a lepontozás, mert nem hízott sok kismama "eleget" egyes okosok szerint.
2022. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Eddig még csak az első trimeszteri fogyást próbálom visszaszedni. 60ról kezdtem, most 58.

A végén tuti, hogy gurulni fogok mert nagyon vizesedő típus vagyok.

Az én védőnőm vesszőparipája a hízás, szóval tuti diétára fog, ha túl jól haladok majd -.-ˇˇ

2022. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!