Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után más a...

Császármetszés után más a terhesség?

Figyelt kérdés

Első gyermekemet császárral szültem,most vagyok 7 hetes a másodikkal,6 év telt el a 2 várandósság között.

Vannak erősebb görcsök naponta-2 naponta de csak egyszer/nap.

Írna olyan aki császár után terhes lett és milyen tapasztalatai,tüntei voltak voltak? Köszönöm!



2022. jan. 20. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

3 császárom volt. Első és második között 3 év, és második és harmadik között is 3 év van.

1: toxémiás, indítás, majd sürgősségi császár

2. Sürgősségi császár, fenyegető hegszétválás miatt. Mindenem összenőtt, letapadt, vastagbelem megcsavarodott.

3.program császár. Minimális összenövés.

2022. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező azt kérdezte hogy milyen maga a 2. terhesség császár után, nem azt hogy milyen császárjaid voltak...
2022. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2es,igen ez lenne a kérdés... húzódások,valami más fájdalom,dokim annyit mondott figyeljek a testemre...oké,de mit kéne?

Sürgősségi császárom volt anno.

2022. jan. 20. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánat, sikerült előbb elküldenem mint befejezhettem volna,közben más dolgom is volt.


Szóval az összenővések miatt sokat fájt a hasam, én akkor nem tulajdonítottam ennek sok vízet, mivel bélgyulladásos vagyok, mindegyik terhességemet 3 bélgyulladással vittem végig, hozzá vagyok szokva a fájdalomhoz. Leginkább a 3.trimeszterben volt legérezhetőbb, hogy nagyon húzódik minden. A hegem 35.héttől kezdett fájni, 37.héttől annyira fájt, hogy alig tudtam menni, megváltás volt a 39.heti császár.

2022. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyebb volt a második terhesség. Bár sok idő eltelt császár után (9 év), de nem volt semmi gondom. Szerintem a császár nem befolyásol semmit. Talán akkor, ha valakinek kevés idő telik el, pl egy év vagy annyi se. Amúgy a második már hüvelyi úton jött. A heggel sem volt gondom. Most a harmadikat várom, most azét van bajom, de csak ami a terhességgel jár: sav, hányinger, stb… De azért, mert minden terhesség más, függetlenül a szülés módjától.
2022. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2. terhességem minden tekintetben kevésbé volt problémás, mint az első. Érzésre is sokkal jobb volt, többet bírtam. Az utolsó 1-2 hétben fájt többet, és jobban az alhasam, vártam már a program császár napját (37+6), mint a messiást, de azért nem tűnt úgy, hogy nagy baj lenne. Aztán a műtőben derült ki, hogy az előző császáros hegem megadta magát, és 5 cm-en szét volt nyílva már a méhem.
2022. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hány év volt a két gyerek között?
2022. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 3 év telt el a 2 császár között.
2022. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig 3 császáron vagyok túl. A második terhességem alatt nem éreztem semmi extrát, amit a császárhoz köthettem volna, sőt VBAC-ra készültem. Végül abból is császár lett. A harmadik babánál, azért már megéreztem pl hogy vannak összenővéseim, mert azok néha fájdogáltak, ahogy nőt a méhem.

Most a negyedik babánál vannak görcsök, de ezek is inkább hirtelen mozdulatoktól vannak, tehát konkrétan nem tudom a császárhoz kötni. :)

2022. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# Gratulálok 4.-ikhez! Igen más kérdező :)
2022. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!