Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni terhesség...

Missed ab utáni terhesség alatt ki-hogyan "nyugtatta" le Magát?

Figyelt kérdés

Már van egy nagyfiam, szerettünk volna tesót, de sajnos 7 hetesen missed ab lett a vége. :(

Most újra várandós vagyok, és nagyon félek, hogy ez újra megtörénik. Akik hasonló helyzetben voltak, segítenétek, hogy Ti hogyan próbáltatok pozitívak maradni?

Előre is köszönöm!



2022. jan. 24. 09:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, veletek minden rendben?:)
2022. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de szuper, gratulálok, végre 😍😍😍😍😍
2022. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazán kíváncsi vagyok, hogy ki képes ezeket a válaszokat lepontozni. Ne értsétek félre, nem mintha számítana, csak amiatt érdekelne, hogy milyen ember lehet az ilyen? Üzenem neked, hogy szégyelheted magad, keress fel egy orvost, ha fáj neked, irigy, keserű vagy amiatt, hogy mi megpróbáljuk feldolgozni a történteket és keressük a megoldást rá. Lányok, köszönöm szépen a válaszokat! 🥰❤️
2022. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hiszen ez egy olyan kérdés volt ami abszolút nem " leszavazásra való", a segítő szándék meg pláne!

De ha ettől jobban alszik az illető, akkor tessék.🙄

Nektek viszont köszönöm, akik írtatok! ♥️

2022. jan. 26. 14:54
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is le voltam pontozva, amit őszintén én sem értettem, és sok helyen járok így, pedig csak a tapasztalataimat írom le, vagy amit átéltem.


Szerintem unatkozó emberek jönnek lepontozgatni.

2022. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
#25 Őszintén sajnálom, hogy bárki is tud ennyire, ilyen szinten unatkozni. És egyben elkeserítő is, rájuk nézve. 😐 Na de mindegy, az ő bajuk. 😊
2022. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
21-es válaszoló, köszönöm, hogy ránk kérdeztél🥰 A baba makk egészséges, aktív volt a vizsgálaton☺️ Tarkóredő méret tökéletes, közben a kombinált teszt eredménye is megjött, és az is szuper☺️ És valószínűleg fiú a doki szerint🥰
2022. jan. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
De jó, örülök nektek, jó egészséget ☺️☺️ (21-es)
2022. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!