Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Működik a karikagyűrűt lógatok...

Működik a karikagyűrűt lógatok a hasam fölött, és megmondja, hogy fiam vagy lányom lesz-e módszer?

Figyelt kérdés
Régen a párommal csináltuk ezt tenyér felett,mindkettőnkenek egy fiút,és két lányt mutatott.A fiú már meg van,most a második babánkat várjuk,most lányt jósolt a karika,remélem bejött.Tapasztalatok?
2010. szept. 9. 21:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem a karikagyuru logatas kislanyt josolt es a kinai naptar is de kisfiam szuletett.
2010. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nálam nem működött a karika gyűrű, mert nekem még anno koliban csinálták a szobatársak, s egy fiú, aztán egy lány jött ki. A hasam fölött lógatták aranynyaklánc és gyűrű kellett hozzá. Elsőnek körbe-körbe ment, aztán kilengett. S terhesen is megcsináltam, u.az jött ki. S most vagyok 19 hetes pocakos, s fiút mondtak.
2010. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem fiút jósolt és kislány lett. Kb annyi értelme van, mint egy jósnőt megkérdezni, 50%, hogy eltalálja.
2010. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

én most csináltam meg a jónás naptárt,kicsit belekeveredtem.Utolsó mensim máj 20,peteérésem akkor 14 napra rá+- 3 nap ugye?Akkor mi lesz?


[link]

2010. szept. 9. 23:01
 15/26 anonim ***** válasza:
Mi mindent bevetettünk, hogy megtudjuk, v legalább tudjunk mibe kapaszkodni, h ki van odabent, mert megmutatni nem akarta magát. Többször is megcsináltuk a gyűrűs módszert, lány jött ki, Kínaival meg fiú. Hát a kínainka lett igaza, mert fiam született.
2010. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hogy ez mekkora butaság! Ne doljetek be ilyen dolgoknak! Ha kíváncsiak vagytok, inkább menjetek 4D-re!

De ezek az okkult praktikák csak bajt szülnem!

2010. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fiút mutatott, többször néztük. Voltunk 4D-n. Kislányunk lesz. :D Utolsó, milyen bajt szülnek? Szerintem attól, hogy valaki a hasa fölé lógat egy gyűrűt, még semmi baja nem lesz. :)
2010. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért ezek nem okkult praktikák! :)


Mi most kipróbáltuk a férjemmel, körbeforgott a gyűrű, de még csak 11+5 napos a pocaklakó, így bármi lehet. Azért az uh biztosabb. :)

A párom szerint meg erősen attól függ, hogy mennyit ivott az, aki tartja a gyűrűt. :D

2010. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, majd írd meg, hogy ki lett? Fiú vagy kislány, Mert én is kipróbáltam anno, s most terhesen is, én a hasamon próbáltam, úgy tudom ott kell, s lányt mutatott, a szonográfus meg határozottan fiút mondott mikor 19hetesen uh-ra mentem.
2010. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Leirom az én vicces történetem, amiért lehet sokan hülyének fogtok nézni. :-)

Anno a Győzikében a jósnő megjósolta a Beának, hogy két lány után fia lesz. Ezt a csukló fölött csinálta neki. És kipróbáltam hogy nekem mit fog mutatni. Kimutatta a két lányom és utána meg fiút mutatott. Férjemnek szintén. Utána úgy bezsongtam (bár amúgy is tervben volt még egy baba, nagyon szerettünk volna fiút is) hogy aki hozzánk jött mindenkinél kipróbáltam hogy működik-e a dolog. És bizony működött, mindenkinek azt mutatta amije van. A férjem is úgy volt hogy ő annyira nem rajongott az újabb baba témáért, de valahogy még is hatott rá mert bizony belement hogy bele vágjunk. Persze bevetettük a Czeizel praktikát. Egyébként a kinai a 2 lányt eltalálta és harmadszorra is lányt jósolt, de én nem hittem már neki csak az ingának. És mikor teherbe estem akkor kipróbáltam a hasam fölött is, és bizony fiút mutatott (viszont ez egyszer a barátnőmnél tévedett a hasa fölött ugyanis fiút mutatott és lánya lett). És hát bizony ma már 11 hetes a kisfiunk.

Hülyeség nem hülyeség, nekünk bejött, és örülök hogy akkor én is kipróbáltam az ingázást, mert igy már csak egy kis löket kellett és be is vállaltam azt, amin egyébként sokat gondolkodtam.

:-)

2010. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!