Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok, ha a...

30 hetes terhes vagyok, ha a hátamon alszom éjjel, rettenetes rémálmaim vannak. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy egyébként sem ajánlatos háton aludni, mert elnyomódnak a gerinc melletti erek (a has súlyától), lehet emiatt hogy nagyon rosszakat is álmodom? Van, hogy éjjel kétszer is felébredek a saját kiabálásomra (és mindannyiszor hanyatt fekszem) és ez sajnos gyakran előfordul. Nincs gondom az oldalt alvással, nem kényelmetlen, de éjjel valahogy átfordulok, nem tudom befolyásolni.

A baba nem rugdal egyébként éjjel (vagy csak nem tudok róla? Lehet hogy emiatt álmodom?) Lehet összefüggés vagy ez hülyeség?...


2010. szept. 10. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem butaság!

Egy idő után, arra fogsz majd felébredni hogy fájni fog háton aludni. Illetve nem a hátad fog fájni, hanem nyomni fog a kicsi és fel fogsz ébredni!

A rémálmok más miatt vannak! AMugy is vannak az ember éltében olyan időszakok mikor ha emlékszel az álmaidra (mert mindig álmodsz, csak nem mindig emlékszel rá) akkor csak rossz álmaid vannak. Ez majd elmúlik.


Mindenesetre nem azért van rossz álmod mert háton alszol. Nem fogsz majd tudni háton aludni, föl fogsz ébredni...levegőt nem kapsz, nyomni fog majd a babó...!


Üdv neked 35 hetes pocis

2010. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!