Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van gyerekem 2is.Mindketto császárom volt. Problémás terhesség problémás szülés.De valahogy érzem hogy nagyon szeretnék még legalább 1et még, holott tudom hogy nem lenne helyes. Tudom nem lenne elég idegrendszerem megint elölről kezdeni az éjszakázást,a terhességet. De akkor is sokszor olyan erősen bennem van hogy akarom ki bírom megoldjuk. Hogy tudnám magából ezt az érzést elmulasztani? Más is érzett már így? Olyan rossz hogy rágódok rajta de nem is kéne ezen.
2022. jan. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, most nagyon bunkó leszek és remélem nem sértődsz meg. Azért másztunk le a fáról, hogy parancsolni tudjunk az ösztöneinknek. Nekem egy van, de tudom hogy ez a maximum, nem tudok többet magamból adni. Bármennyire elájulok a cuki babalábaktól tudom, hogy mennyi lemondással jár. Ezt kell mérlegelned. Ha tudod, hogy nem fogod bírni, le kell győznöd ezt a vágyat. Keress egy hobbit, ami más mint a gyerekekről való gondoskodás.
2022. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagy bunkó. Inkább nyers de őszinte. Én is ilyen vagyok 🤷‍♀️

Nem sértődtem meg. Csak érdekelt volna más véleménye is hogy valakinek előfordult e már. Tudom hogy nem lesz több mert hülye nem vagyok hogy felelőtlenül vállaljuk. Csak hogy ezt az érzést érzi e más is. Vannak hobbiaim. Most kezdünk újra építkezni vllakozok lettünk úgyhogy lesz figyelem eltereles remélem. Aztán majd lenyugszik az agyam.

2022. febr. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!