Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten 38 hetesen leveszik...

Jövőhéten 38 hetesen leveszik a pesszáriumot és már 2 ujjnyira tág vagyok. Szerintetek még az nap megszülethet a gyeremekem? hasonló cipőben jártas anyuka?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatott vagyok, és várom hogy meglegyen :)

#szülés #terhesség #38. hét #Pesszárium levétele
2022. febr. 7. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
9#es elavult es fertozes veszelyes,hal istennek mar nem varrnak manapsag.
2022. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen_igen nagyon valószínű :)

Doki is hasonlót mondott :)

2022. febr. 7. 13:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen le kellett vegyék, a dokim azt mondta, h 2 napon belül megszülök. 4 hét múlva szültem.
2022. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tudnál írni pár sort a pesszáriumrol akar privátban is, ha nem szeretnél nyilvánosan. Nekem előző terhesseg alatt 24. héttől nyílt a mehszaj, végig feküdni kellett. Most tervben van a teso és olvastam erről a pesszáriumról, hogy ez óriási segítség lenne.

Engem az érdekelne, hogy ezt az orvos szerzi be? Hanyadik héten teszik fel? Illetve milyen gyakran vizsgálnak, ha fel van helyezve? Gondolok itt a fertőzés elkerülésére stb. Feküdni kellett vele vagy azért lehet mozogni?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz :)

2022. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

38 plusz 4 naposan indították a szülést pesszárim levétele után 3 nappal :)

Egészséges babat szültem 3800 grammal :)


Nekem 24.héttől már teljesen nyitott volt a belső méhszájam es 26.hettol helyezték fel a pesszáriumot

Ágynyugalmat és kímélő életmódot javasoltak... en pihentem es mosdóba,tusolni, es enni keltem ki az ágyból

Szerencsére a szervezetem befogadta ezt a szilikongyűrűt illetve heti egyszer jártam hüvelytisztításra es mehszájvizsgálatra

Nem tudom de mi/én férjemmel mindent megtettunk hogy ne érkezzzen koraszülötten a gyermekünk

Ha háztartást vezetek vagy ezt azt csinálok nem tudom beindult volna e előbb de semmi fizikai,megterhelo tevékenységet nem folytattam

2022. márc. 20. 21:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Heti huvelytisztitas? Minek? Ilyet sose hallottam. Nyitott mehszajjal heti egyszer nyulkaltak fel?
2022. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, heti hüvelytisztítás a fertőzés elkerülése miatt ..amit nem hallassz/hallottál az még lehet :)
2022. jún. 8. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!