Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdás fájdalom is hasonló?

Vajúdás fájdalom is hasonló?

Figyelt kérdés
21.héten nagyon nagyon erős feszítő nyomó jobb oldali hát-derék fájdalom ami maximum 5 percig tart megállás nélkül nehezen tudok levegőt is venni ilyenkor.

2021. dec. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha görcsös jellegű, akkor vajúdás is lehet. Doki azonnal!!!

Jó esetben csak csípőízületi gyulladás, nekem amiatt fájt nagyon azon a tájékon ennyi hetesen. Ezen kívül felszálló húgyúti fertőzés is lehet. Legrosszabb esetben pedig vajúdás.

2021. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

A szülési fájdalom nekem nem ilyen volt, a hátamba derekamba nem sugárzott. Nekem olyan görcs volt a hasamban mint mikor iszonyúan elkezd görcsölni egy hasmenés előtt a hasam. Nem tart 5 percig max 1 percig aztán szünet.


Nekem amugy a vesekő volt hasonló mint amit leírtál. Mindenképp menj orvoshoz, vagy ha újra fáj akkor ügyelet

2021. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező? Azóta elmúlt?
2021. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmúlik akkor nem lesz baj, de menyél be fölöslegesen inkább, mint sem baj legyen.
2021. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!