Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early volt másnak...

Predictor early volt másnak is hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van,és mindig úgy tudtam nincs olyan,hogy hamis pozitív. Hát mégis. Külföldi oldalakon olvastam is róla,kivancsi lennék itt van-e ilyen. Nem szeretnék babát,de gyenge mensi miatt el lőttem egy predictort amin halvány de egyértelmű rózsaszín csík volt. Ez után még 2-3 tesztet elhasználtam más márkából amik negatívak lettek, rá pár napra ismét egy predictor ami halvány pozi, rá két napra 10es másfajta negatív, ismét 2 nap megint negatív más márka.tehát csak a predi volt pozi

Hogy lehet ilyen?


2022. febr. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Szerintem kémiai terhességed volt# tehát valami elindult és a menstruációval vége lett.. Azért gondolom negatívnak a többi tesztet mert csökken a hcg.


2-3 nap múlva újra tesztelnék egy predictorral, addigra gyengébbnek kellene lennie vag teljesen negativnak ha ez történt. Ha nem, akkor egyértelműen erősebbnek.


Nekem 12 nappal ovulació után volt ilyen a predictor tesztem és mindig babát mutatott ez az erősség. (Harmadik babát várom)

2022. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen az lesz, hogy tesztelek kb 3 nap mulva még egyet,mert azert csak bosszant a dolog, de ilyet én még nem láttam 🙄
2022. febr. 7. 13:53
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Az egy majdnem 10 éves kérdés, a teszten is változtathattak azóta a gyártók. Az utóbbi időben soha nem olvastam sehol, hogy bárkinek tévesen mutatott volna pozitívat. Csak sokan nincsenek tisztában a kémiai terhesség fogalmával és azt hiszik a teszt a szar. És a 10 évvel ezelőtti kérdésben is valószínű kémiaija volt mindenkinek.
2022. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Lehet.külföldi oldalakon is olvastam,bár tény,hogy dátumot nem néztem. Eddig nagyon megbízhatónak tartottam ezt a tesztet,nekem a kisfiam érkezését mensi előtt 4 nappal kimutatta. Csak most ezt tenyleg nem tudom mire vélni.nem tervezünk babát,de nyilván ha ott van nem akarok ártani esetleg neki semmivel. Meg dokinal is most voltam, a semmiert 20 ezret kilökni nem akarok,de már úgy érzem muszáj lesz 😁😆
2022. febr. 7. 13:58
 15/57 anonim ***** válasza:
68%

Hú ez elég érdekes.

Ugyanilyen volt a predim,most már 12 hetes a pocakban.

Majd írd meg mi lett végül,tényleg nagyon furcsa,hogy másik teszt nem mutatja.

2022. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt a felhasználókksl volt a baj, már boccs!

Ha valakinél elindul valami, de nem úgy jönnek össze a dolgok,akkor megjön időben. Sokak teherbe esnek, csak ne. tudják, mert nem tedztelnek mensi előtt. Mert hüleség is.

Még bármi lehet ilyenkor.

Ez a kémiai terhesség

Ettől még a teszt jó. hiszen arra van h napokkal a mensi előtt kimutassa h elkezdődött e a terhesség (van e minimális menny hcg)

2022. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Ez inkább mensi után mutatta ki...

Mindegy,fogok még tesztelni és megírom. Ezek szerint más nem járt így mint én...

2022. febr. 7. 15:14
 18/57 anonim ***** válasza:
72%
Ez elég erős,ahhoz hogy ál pozi legyen
2022. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
37%
Hááát.. nekem ugyan így nézett ki sőt lehet halványabb volt . Most 14 hetes a pocaklakó :) utolsóval értek egyet.
2022. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek preductorral,ha terhes vagyok akkor erősebbnek kell lennie. Csütörtök-pénteki a legutóbbi predictor.
2022. febr. 7. 17:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!