Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early volt másnak...

Predictor early volt másnak is hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van,és mindig úgy tudtam nincs olyan,hogy hamis pozitív. Hát mégis. Külföldi oldalakon olvastam is róla,kivancsi lennék itt van-e ilyen. Nem szeretnék babát,de gyenge mensi miatt el lőttem egy predictort amin halvány de egyértelmű rózsaszín csík volt. Ez után még 2-3 tesztet elhasználtam más márkából amik negatívak lettek, rá pár napra ismét egy predictor ami halvány pozi, rá két napra 10es másfajta negatív, ismét 2 nap megint negatív más márka.tehát csak a predi volt pozi

Hogy lehet ilyen?


2022. febr. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
76%
Köszi, de szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy milyen tesztet akar használni a jövőben, senkinek nem számít a te véleményed egy tesztről. Az orvos egyébként mire alapozta azt, hogy kémiai terhességed sem volt? Csak mert nagyon kiemelted, hogy menstruáció után teszteltél. Tudod, a kémiai terhességnek pont ez a lényege. Hogy megjön, és a korai terhesség távozik a vérzéssel. De a vérzéssel nem ürül ki azonnal a hcg, így azt még mutathatja a teszt napokig. Viszont sem uh-n, és később már vérvételen sem igazolható, hogy volt ott valami. Szóval vagy az orvosod egy idióta, vagy te nem tudsz hazudni, mert láthatóan fogalmad sincs, miről beszélnek itt neked.
2022. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
63%

😂

a nőgyógyászat telefonon megállapította h nem lehetett terhesség? kémiai sem?

Ez nagyon tuti 😅

2022. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok

Gyógyszer mellett csak a predi pozitív az összes többi negatív(10es),menstruáció után (valoszínű h a tabi miatt volt gyengébb)azért az arra ad okot h valószínű a predi volt a szar.

Lázadhattok de értelmetlen.

A kérdező leírta a véleményét és ennyi!

2022. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
60%
Köszönjük, hogy ugyan azt leírtad, amit a kérdező is. Érdekes, hogy csak a kérdező tud olyan predictorokat vásárolni, amik állandóan téves pozitívak lesznek. Lázadunk. :D Nem tudom feltűnt e, de 1 hete nem reagált senki a kérdésére, senkit nem érdekelt, hogy túltette e magát a rossz teszteken. Ő írt, hogy 1 héttel később csináltatott egy vérvételt. Logika ebben sincs. Akkor kellett volna csináltatni, hogy kiderüljön tényleg van e hcg vagy sem. De ez így már inkább a nevetséges kategória. Senkit nem érdekel, hogy mi a véleménye a tesztről, ő ne vegyen többet ilyet és ennyi.
2022. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
17%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Azt a sok hisztit....

2022. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
25%
mennyi balfax van itt..🤣
2022. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
76%
Most találtam rá a kérdésedre,ugyanígy jártam. Hcg vérvétel napján halvány,de egyértelműen pozitív teszt, a hcg meg 0,1 szóval semmi. Soha tobbet ez a teszt!
2022. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!