Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early volt másnak...

Predictor early volt másnak is hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van,és mindig úgy tudtam nincs olyan,hogy hamis pozitív. Hát mégis. Külföldi oldalakon olvastam is róla,kivancsi lennék itt van-e ilyen. Nem szeretnék babát,de gyenge mensi miatt el lőttem egy predictort amin halvány de egyértelmű rózsaszín csík volt. Ez után még 2-3 tesztet elhasználtam más márkából amik negatívak lettek, rá pár napra ismét egy predictor ami halvány pozi, rá két napra 10es másfajta negatív, ismét 2 nap megint negatív más márka.tehát csak a predi volt pozi

Hogy lehet ilyen?


2022. febr. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is érdekes h csak a predinek van hcg a többi tesztnek nincs!


Én inkább egy vérvétel hcg t csináltatnék az a biztos.

2022. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mivel nem tervezett a dolog így lehet tudni h mivel védekeztek?

2022. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Nos igen olvastam, hogy pl.petefészek ciszta is okozhatja,hogy van hcg,de terhesség nincs,de akkor is érdekes,hogy ezt csak és kizárólag a predictor észleli,és semelyik másik nem ( 2 fajta x-epil, 2 fajta sima és digi clearblue meg egy nem tudom milyen márka) ezert gondoltam,hogy ez a teszt egész egyszerűen szar... de ha meg annyira szar lenne,hogy mindenkinek fals pozit mutat,akkor az már elterjedt volna.


Fogamzásgátlót kezdtem el szedni januarban,és mensi első napjától szedem előíras szerint,tehát elvileg hatnia kell.

2022. febr. 8. 16:19
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

A tabinak kéne működni. Esetleg egy facelle próbálj meg ha van nálad rossman

Nálam ez e kettő szépen mutatta. De tény h a predi erősebben.amúgy érdekes h most rengeteg teszt kerül fel ide és nem lesz baba.

2022. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet szó nincsen itt kémiai terhességekről, csak a teszt szar... nem tudom. Várok pár napot,aztan meglatom, lehet meglatogatok jovoheten egy dokit ha kapok időpontot.
2022. febr. 8. 16:32
 36/57 A kérdező kommentje:

Facelle is tök negatív.

Tényleg a predictor lesz itt megbízhatatlan.

2022. febr. 10. 06:16
 37/57 anonim ***** válasza:
79%
Vagy csak nagyon minimális a hcgd, csináltass egy vérvételt és ha ott is van hcg akkor menj dokihoz, 2-3 ezer egy vérvételes hcg.
2022. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, én tényleg nem értelek, ne haragudj. Nem tartott volna semeddig ennyi nap alatt elmenni egy vérvételre, hogy kiderüljön mi a helyzet. Ennyi teszt nem lehet téves, még egynél előfordul, de neked tök egyértelmű pozitívak lettek a tesztjeid. Egy szellemcsík vagy egy elázott teszt nem így néz ki. Az, hogy a többi negatív, teljesen mindegy. Írtam én is, hogy nekem csak a predictor mutatta ki a kémiai terhességemet, vérvétel is igazolta, pedig még csak annyi hcg sem volt a szervezetemben, amit a predictornak ki kellett volna mutatnia. Mégis mutatta. De ha szerinted szar a teszt, akkor meg miért nem engeded el a témát? Akkor nem volt terhesség, csak szar a teszt. Oké, de akkor tőlünk mit vársz igazából?
2022. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Semmit nem várok. Megosztottam a tapasztalataimat.
2022. febr. 10. 08:37
 40/57 anonim ***** válasza:
68%
de vàrsz valamit. Ameddig itt hisztizel menj el egy orvoshoz vagy vérvételre. Minden nap csak pisilid le a tesztet okosabb nem leszel .
2022. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!