Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early volt másnak...

Predictor early volt másnak is hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van,és mindig úgy tudtam nincs olyan,hogy hamis pozitív. Hát mégis. Külföldi oldalakon olvastam is róla,kivancsi lennék itt van-e ilyen. Nem szeretnék babát,de gyenge mensi miatt el lőttem egy predictort amin halvány de egyértelmű rózsaszín csík volt. Ez után még 2-3 tesztet elhasználtam más márkából amik negatívak lettek, rá pár napra ismét egy predictor ami halvány pozi, rá két napra 10es másfajta negatív, ismét 2 nap megint negatív más márka.tehát csak a predi volt pozi

Hogy lehet ilyen?


2022. febr. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,hogy bármiféle elszámolással tartozom neked. Ha olyan ostoba a kérdésem,nem kötelező követni.
2022. febr. 10. 18:23
 42/57 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ez most a fikázzuk együtt a Predictort kérdéskör tulajdonképpen? :) Valamelyik másik teszt marketingese vagy?
2022. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Nem fogok vitázni. Itt te hisztizel egyedül.

Ismétlem: nem kötelező követni ezt a kérdést.szia

2022. febr. 11. 06:34
 44/57 anonim ***** válasza:
100%
2 vàlaszt nem ugyanaz írta :))
2022. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

A hcg vervetel alapján nem vagyok és nem is voltam terhes.

Úgyhogy csak óvatosan a predictor tesztel!

2022. febr. 17. 07:53
 46/57 anonim ***** válasza:
70%
Édes istenem... 1 héttel a halvány pozitív teszt után nyilván nem lesz már pozitív a vérvétel sem, nyilván most már a predictor sem lenne pozitív. Egyből akkor kellett volna menned. Egy korai terhességnél a hcg nagyon gyorsan ki tud ürülni, azt a vérvétel nem tudja megmondani, hogy voltál e terhes. Csak azt, hogy akkor amikor a vérvétel készül, terhes vagy e vagy sem. Nem tudom mit ennyire nehéz megérteni. Terhes voltál, de megjött, viszont a predictor még érezte a maradék hcg-t. Mire eljutottál vérvételre, már kiürült a hcg. Ez a kémiai terhesség. De tőlem könyveld el a tesztet szarnak, nekem tökmindegy. Csak rohadt idegesítő, amikor valaki nem képes kihúzni a fejét a seg.géből és csakis a saját véleménye lehet az igaz. Akkor kinek vagy minek szólt a kérdésed, ha te eldöntötted már az elején, hogy szar.
2022. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Nem voltam terhes, beszéltem a nőgyógyásszal,látta a predictorokat amik ugyanolyan halvány ( nem erősödő,nem gyengülő csíkosak) míg minden más teszt ( ugyanolyan érzékeny) negatív.Figyelembe véve azt is,hogy menzesz után!! teszteltem! ő is kijelentette,hogy nem volt terhesség,kémiai se,de erősen gondolkodom rajta,hogy a kedvedért csinálok egy predictort megint, nyakamat rá,hogy ugyanolyan halvány "pozitív" lesz.


Nem tudom miért vált ki belőled ilyen negatív érzelmeket,hogy egy teszt megbízhatatlan,de gondolkozz el rajta,és lehetőleg dolgozz rajta,mert valami van itt,hogy ennyire frusztralt vagy.

2022. febr. 17. 08:25
 48/57 anonim ***** válasza:
62%
Oké, én feladom. Mindenre van valami válaszod, nekem meg nincs kedvem leírni századjára is ugyan azt. Igen, biztosan pozitív lesz.:D Majd feltöltesz ide egy képet egy pozitív tesztről, csak azért, hogy neked legyen igazad. Nem értem, hogy miért nem engeded el a dolgot. Írtuk is, ha szerinted szar a teszt, oké. De akkor itt mit akarsz? Minket is meggyőzni, hogy szar a predictor? Szerintem neked lehet itt valami komoly frusztrációd, ha már több mint egy hete szar teszteken rugózol. :) Azért még nem vagyok frusztrált, mert idegesít az emberi butaság. De én itt el is engedtem. Mondom, nekem mindegy mit csinálsz, tőlem remegj még hetekig itt a teszteken.
2022. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
62%

Nem a 46 vagyok, de bennem is ellenérzéseket vált ki, hogy ennyire negatív hullámmal tolod mennyire megbízhatatlan tesztről beszélünk. Míg egyébként itt a hasonló kérdések 90%-ánál mindenki elégedett a predivel. Szóval furi, nekem is gyanús, hogy valami marketing ellendrukk lehet a témában. :D

Nem vagy terhes, tedd félre a témát, kész. És legközelebb véletlenül se vegyél Predictort, ennyi. :) Vagy esetleg jelezd a gyártó felé, hogy gond van a termékükkel, azzal többre mész. :)

2022. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Jó,én is feladom...marketing... nevetséges.

Szerettem.volna,hogy más ne járjon így,ne egye az ideget. Azert vettem predit mert anno 4 nappal elotte kimutatta,hogy terhes vagyok.en is megbízhatónak gondoltam. Nem az.Ennyi.A gyártónak pedig jelzem,bár sokat nem érek msjd vele.sziasztok.

2022. febr. 17. 08:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!