Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lehet ettől a babámnak a...

Baja lehet ettől a babámnak a 30.héten ha ért egy nagy tragédia és nagyon felzaklattam magam ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Lelkileg*
2022. febr. 9. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Igen, bármi lehet
2022. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Haborukban szuletett a legtobb gyerek, pl. anyukam. Teljesen normalis.

Sot a Vilag nagy reszen most is eheznek, meg haboruk vannak.


Nekem apukam halalos beteg volt mikor terhes voltam, csak remenykedtunk, hogy meg lathatja az unokajat. Teljesen normalis a gyerekem.

2022. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A második terhességem alatt 33hetesen halt meg apukám.. azelőtt pár hónappal tudtuk meg hogy egyáltalán rákos. Nagyon rossz volt, egészséges a lányom mar 6 éves.

Most a 3.babanal a 10 éves mopszom pusztult el, és az utolsó pillanatig vele voltam, természetesen nagyon ki voltam. 2 hónapos a fiam, időre született, semmi baj nem lett.

2022. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Egy ismerős anyukája 35 hetes terhességekor lett öngyilkos..


Mégsem lett baja a babának..



Egy másik ismerősnek viszont ag apukája temetésén 32 hetesen beindult a szülése..


Úgyh amennyire lehet nyugodj meg!

2022. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!