Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt kedved társaságba járni,...

Volt kedved társaságba járni, "bulizni" terhesen?

Figyelt kérdés
Korábban mértékkel, de ittam társaságban és dohányoztam. Mióta várandós vagyok és egyiket sem tehetem, valahogy nem érzem jól magam semmilyen összeröffenésen, mert vagy az arcomba fújják a füstöt a nappaliban és nekem kell átmenni egy másik helyiségbe vagy kimennek az erkélyre az italukkal, rágyújtanak és kint ragadnak beszélgetni. Én meg ott maradok egyedül a nappaliban. Nyilvános helyen annyi a könnyítés, h gyorsan visszajönnek a cigizésből (most még), de szintén nem akkora szórakozás lerészegedett emberek mellett színjózanon ücsörögni. Nem érzem jól magam, inkább csak kényelmetlen feladat nekem elmenni ilyen helyekre a párommal (aki szintén dohányzik, így sokszor nincs velem). Szívesebben vagyok otthon, de azt sem szeretném, ha emiatt leépülnének a baráti kapcsolataim. Ti hogy voltatok/vagytok ezzel?

2013. márc. 2. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szilveszteri buliban voltam és egyszer színházban. Nem nagyon szerettem nagy társaságba járni. Inkább helyette elmentem bicajozni, sétálni, moziba néha.
2013. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öszinte leszek.Én is igy voltam ezzel nyugodj meg.Én is ittam és cigiztem a terhességem előtt a bulikban.Egyszer voltam csak egy buliba de 1 óra mulva indulás haza :)
2013. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp tegnap, munka után jöttem rá, hogy milyen elviselhetetlenek a részeg munkatársaim józanul:) Plusz nem győztem magyarázkodni miért nem iszok (még titok a baba), szóval legközelebb simán kihagyom :)
2013. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát én ugyanúgy voltam vele mint te, annyi volt a szerencsém, hogy áprilisban estem teherbe, így 4-5 teraszos kiülős hónapunk volt (bár ott is sokszor el kellett húzódnom a cigi elől, vagy ők mentek arrébb a legjobb beszélgetés közepén h ne jöjjön rám a füst). nekem iszonyatosan hiányzott végig nemcsak mag a cigi, hanem h kicsit úgy kapcsolódjak ki mint azelőtt. Aztán az utolsó 2 hónapot feküdtem veszélyesztetettként, úgyhogy elterelődött a figyelmem. most 3 hónapos a babám, egy hete lefejtem sok tejet, és elmentem este a barátaimmal, megittam egy pohár bort és elszívtam hozzá 2 cigit, apuka etette a picit. Hát lassan egy éve nem esett semmi ilyen jól :). ezt az időszakot ki kell bekkelni és másféle szórakozást találni. hogy bíztassalak: ez csak rosszabb lesz :)
2013. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok amúgy (utolsó)
2013. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"nekem iszonyatosan hiányzott végig nemcsak mag a cigi, hanem h kicsit úgy kapcsolódjak ki mint azelőtt."


nekem is hiányzik, valószínűleg pont ezért frusztrál ennyire, h ahogy máskor a legjobban éreztem magam (barátokkal kajálás meg borozás és cigizés),most attól feszengek a legjobban. mert én már nem csinálhatom. hát, egyelőre nem találtam mást, ami legalább ennyire kikapcsolna (a sétákon a derekam fáj, a moziban a lábam, szóval mindig van valami), pedig sokkal sokkal idősebb vagyok nálad :)


ezt leszámítva eddig jól érzem magam és problémamentes a terhességem, szóval tényleg ez a legkevesebb. a tejlefejős dolog amúgy jó ötlet, lehet, h én is bevetem majd

2013. márc. 2. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:

En kb.20 hetes koromig igy voltam vele,hogy hiszti rohamot kaptam ha volt valami buli ahova nem tudtam menni mert terhes vagyok.Aztan szepen lassan kezdett atalakulni az egesz gondolkodasom.Most 38.hetes vagyok de ha tehetnem sem mennek.Egyzeruen mar teljesen mas dolgok foglalkoztatanak.Szerintem marha jol kitalalta ezt a termeszet:-)

Multheten megprobalkoztam egy carsangi bulival a torzs helyunkon.Kb.20 percet maradtam.Hat borzaszto volt jozanul reszeg embereket bamulni.Idiotanak tunt az osszey es borzasztoan idgesitettek:-)Alig vartam,hogy itthon legyek az agyikomban:-)

Szerintem az elejen is azert hianyzott csak a borozgatas bulizgatas mert tudtam,hogy nem lehet.

2013. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én hiszti rohamot azért nem kapok, sőt, inkább az a probléma, ha kell menni vmi buliba. szívem szerint itthon ülnék és filmet néznék, mert terhesen nem sok hangulata van a bulizásnak. épp a jó oldala marad ki, a rossz oldala meg felerősödik (pl a lerészegedett emberek harsánysága). úgyhogy én pont, h akkor örültem már a kezdetektől, ha kimaradhatok. de azt se akarom, h a párom kiboruljon amiatt, h mindig azt hallja tőlem, h "én nem szeretnék menni, de te menj nyugodtan", holott előtte tipikus eljárkálós pár voltunk.
2013. márc. 3. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt, persze nem cigiztem és inni alkoholmentes sört vagy egy kis bort ittam, de így is szürreális volt nézni a sok részeget, ha én is ihattam volna, persze nem tünt volna furának.
2014. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!