Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 24 hetes vagyok..

Baj lehet? 24 hetes vagyok..

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig nem volt semmi probléma terhességem alatt, csupán annyi hogy annyira intenzíven mozog hogy alul teljesen nyom, de elég durván hogy nagyon faj és már be is csorgott egyszer a vizelet. Nagyon megijedtem de tudtam nem magzatviz. Ez volt kb 5 hete, de ezt az aktív mozgást nem hagyta el, minden hajnalban ez megy kb… engem csak egy okból idegesít, felek hogy ne hogy beinduljon a szülés hiszen 24 hetes vagyok… ilyenkor felkelek, jarkalok, próbálok másra figyelni. Már van egy 2 éves lanyom, vele semmi ilyet nem tapasztaltam sose, nyomta a holyagomat ő is, de hat rohadtul nem így.. az a baj, ilyenkor alul egy fajta nyomást erzek. Mivel csaszaros voltam, nem tudom milyenek azok a fajasok mert a szülés nem indult be, így nem is tudok hasonlítani. Ma megyek a dokihoz, aminek már nagyon örülök mert neki is elmondom majd, de érdekel valakivel volt e ilyen és mi lett a vége. Nem akarom hogy baja legyen a babának :(


2022. febr. 14. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En akkor erzem ezt, amikor popsival lefele van es ugy rugdos.
2022. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, nekem is volt ilyen, én is gondoltam, hogy azért, mert faros. Szinte a hüvelyemben éreztem a rúgásait. Aztán megfordult, azóta ugyanez hála Istennek a bordáimnál van, alul tényleg nagyon ijesztő/kellemetlen.
2022. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Lent vannak a lábai, vagyis a 4 héttel ezelőtti uh-ból ez derült ki, és nagyon durván nyom és tapos. Most már szerencsére lenyugodott, piciket rúg de viccen kívül nagyon faj és eléggé rám hozta a frászt..
2022. febr. 14. 08:17
 4/7 A kérdező kommentje:
2, na ez a jó kifejezés hogy szinte tényleg a huvelyembe érzem, oda is nyilal, na ettől én meg nagyon megijedtem. Első lanyom olyan kis lusta volt mindig, de hat nincs egyforma terhesség. Varom más tapasztalatát is, remelem minden okes lesz uh-n is🙈
2022. febr. 14. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a pörgés ezerrel, ráadásul szerintem cigánykerekeket hány, mert hol a gyomromban érzem, hol tényleg mintha szinte kilógna a hüvelyemen egy-egy rúgással a lába, de a leggyakoribb oldalt. Ha haránt fekszik, akkor szerintem egyszerre tapos és boxol. Előre félek milyen lesz ez később (26 hetes vagyok most). Már uh-n is megjegyezte a szonográfus, hogy nagyon aktív baba, de egyébként minden teljesen rendben van vele. :)

Nézze meg a doki, hogy a méhszáj zárt-e, a baba egyben van-e. Ha minden oké, akkor ő egyszerűen ilyen. :)

Én jelenleg minimum napi 7-8 alkalommal érzem pár percig. Ebből legalább két etap hajnalban van.

2022. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh nekem 2 hete ez megy, 31 hetes vagyok, ráadásul az én fiam koponya fekvésű már régóta, nem faros. Szóval nem tudom, a fejevel veri a huvelyem😂 Amúgy tényleg nagyon ijesztő, én is tiszta pánik voltam de voltam dokinál és minden a legnagyobb rendben de ettől még továbbra is ijesztő 😂
2022. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szülés ettől nem fog beindulni, nyugi 😂
2022. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!