Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inofolic mellett kell szedni...

Inofolic mellett kell szedni terhes vitamint?

Figyelt kérdés

Az orvos Inofolicot mondta, hogy szedjem, de már 8 hetes vagyok. Azt hagyjam és vegyek valamilyen terhes vitamint vagy mellette is szedhetek valamit? Magában keveslem.

Folsav és mio-inozit van benne, de mást nem írnak.


2022. febr. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is kevés. Én a 6. héten abbahagytam a az Inofolicot és vitamint kezdtem el helyette.

A b-vitaminon és a folsavon kívűl más vitaminokra/ásványi anyagokra is szükség van

2022. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Nem bizonyított hogy bármiben is segítene a terhes vitamin.

Ha szedni akarsz valamit mindenképpen akkor vedd le az elsőt a polcról vagy egyet ami szimpatikus.

2022. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

A folsavval az a probléma, hogyha túl sokat szedsz belőle, akkor iszonyú nagyra megnő a baba, magadat szívatod, mert megszülni neked kell majd, nem egy leányálom a 4 kilós gyereket kinyomni.


Szerintem maradj a normál dózisnál, ami a terhes vitaminban van.

2022. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedj az Inofolic helyett Mio-inozit kapszulát és terhes vitamint. A mio-inozit ami az Inofolicban is van azért jó, mert segít elkerülni a terhességi cukorbetegséget (a szénhidrát anyagcserében van fontos szerepe).

én így teszek :) de te döntöd el. A sima kapszula olcsóbb is, mint az Inofolic.

2022. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én végig szedem az inofolicot +Ladevit extra + velfem. Emellett c és d vitamint is pluszban. Néha magnerotot ha kell és most írtak fel vas tablettát mert alacsony lett a vas szint. Nálam inzulinrezisztenciaval indultunk már sajnos gdm, de elég a diéta.

29hkm

2022. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!