Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rosszullétek mellett hogy...

A rosszullétek mellett hogy tudtátok ellátni a nagyobb gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem csak reggeli, hanem éjjel nappali hányinger és hányásom van szédüléssel, emiatt sokszor a kötelezőket is nehéz letudni.

Ki hogyan oldotta meg emellett a nagy különböző kötelező programjait, esetleg vizsgálatait? Ovis, sulis stb.



2022. febr. 21. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Két szülője van, úgy oldottuk meg...
2022. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a legkisebbel 2020ban pont akkor voltam terhes, mikor bezártak a sulik. A nagy 8, a kisebbik 2,5 volt akkor. Konkrétan voltak napok, mikor az ágyból alig tudtam kikelni, úgy szédültem meg olyan hányingerem volt. Napközben férjem dolgozott. Nehéz volt, nagyon nehéz az tuti, de megoldottuk. A nagy felöltözött már egyedül, előszedte a tanuláshoz a könyveket, ha úgy volt segített a kisebbiknek felöltözni. Sokszor tanultunk úgy, hogy nem az íróasztalnál, hanem én feküdtem, nagylányom vagy az ágy szélénél ült kisasztalnál, vagy mellettem hasalt az ágyban. A kisebbik sokszor fél órákra elvolt azzal, hogy kapott egy régebbi tankönyvet és abba firkálgatott meg színezgetett, az volt az ő "tanulása". A kaját volt kicsit nehéz megoldani, de sokszor rendeltünk, aztán meg befizettünk menüre, így arról lement a gond (muszáj volt, mert sokszor bármilyen nyers húst vagy bármit megláttam, már hánytam is). Így a mosogatni való is lecsökkent. Vacsorát sokszor férjem intézte, ahogy a házimunka nagy részét is. Kb 1 hónap volt, ami brutál nehéz és kemény volt, aztán fokozatosan jobb lett.
2022. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tanácstalan_lány ***** válasza:
Nálunk is a férjem volt jó részt az egy evesunkkel. Kemény 2,5 hónap volt. Aztán a végén,mert akkor meg komplikációk voltak, anyukám költözött át két hónapra. Csak így lehetett megoldani .
2022. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!