Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg kell kérdezni az orvost a...

Meg kell kérdezni az orvost a szextilalomról vagy mondja magától?

Figyelt kérdés

Eddigi 12 hétben inkább önmegtartóztattunk, de egyetlen egyszer volt egy orgazmusom, ami után 2 napig görcsöltem, azóta félek az orgazmustól (anélkül meg nem sok értelme van az együttlétnek, mert csak rosszabb utána). Ez normális vagy csak több magnéziumot kell szednem?

Mindenhol azt olvasom, hogy nyugodtan lehet szexelni várandósság alatt, de ezek után nem vagyok olyan nyugodt.

Az orvosnál meg kicsit kellemetlennek érzek rákérdezni, mivel úgy jöhet le, hogy minket csak ez érdekel a gyerek nem is. Védőnőm kb. 70 éves, őt sem mertem erről megkérdezni még.



2022. febr. 22. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Az orvos biztosan mondaná magától, ha lenne valami oka a tiltásnak. De ha neked nem jó, nem esik jól, akkor nem értem, minek erőltetnétek.
2022. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jól esik maga a szex, igényem is nagy lenne rá, csak utána görcsölt a hasam sokáig.
2022. febr. 22. 12:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi görcs normális utána. De nem 2 nap.

Elvileg csinálhatnád, mert ha oka lenne az altiltasnak azt mondta volna az orvos. De ennyi görcs mellett én inkább beszélnék vele erről

2022. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én simán megkerdeztem és nem nézett rám úgy mintha engem, csak a szex izgatna🤷‍♀️ Ez a dolga, szerinted hányan kérdezték már meg?
2022. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondaná, ha tilos lenne, de ha napokig görcsölsz szex után, azt mindenképp említsd meg. Ne aggódj, az orvos is tudja, hogy szoktál szexelni.
2022. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"Az orvosnál meg kicsit kellemetlennek érzek rákérdezni, mivel úgy jöhet le, hogy minket csak ez érdekel a gyerek nem is."

Hány éves vagy kérdező? :D

Szerinted azt hiszi az orvosod, hogy ti csak addig szexeltetek, ameddig össze nem jött a baba, utána soha többé nem csináltok semmit?

Nyugodtan kérdezz rá, semmi kellemetlen nincs ebben. Pont hogy ebből látszik hogy aggódsz a babádért.

2022. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség, de első gyerek és amúgy se vagyok nagy orvoshoz járó, sok negatív tapasztalatom van így is velük.
2022. febr. 22. 13:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7!

Elhiszem, de jobb ha hozzászoksz az orvoshoz járáshoz, ugyanis az elkövetkezendő hónapokban nagyon sokat kell majd járnod

2022. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg az orvosod és mond el neki a görcsölést is. Mindent hallott már az az orvos, olyan cifrákat is amiket mi el se tudunk képzelni. Az a dolga, hogy válaszoljon és segítsen ha kérdésed van, nem fog furán nézni és nem fog semmit a kérdés mögé gondolni.
2022. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az téged ne zavarjon, hogy az orvos mit gondol. Igenis kérdezz meg MINDENT, ami foglalkoztat vagy aggaszt. Igen, a szexet is kérdezd meg. Ha meg bunkó veled a doki, megköszönöd az eddig rád szánt időt és nem mész hozzá többet. Keresel másik orvost.
2022. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!