Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, ami még aggódik a kora...

Van, ami még aggódik a kora miatt gyerekvállalás tekintetében, 30-35 fölött?

Figyelt kérdés
Harmadik gyereken gondolkozunk, 34 vagyok, és idén még nagy valószínüséggel nem fogunk tudni belevágni, de jövőre meg már 35 leszek. Mennyivel jár több macerával 35 fölött a terhesség? Ugyanannyi vizsgálat van? Ti hogy viseltétek?

2022. febr. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én a második gyerekemet 39 évesen szültem. Annyi plusz volt az elsőhöz képest (akkor 31 voltam), hogy a 12 hetes genetikai ultrahangot az Istenhegyin csináltattuk és megcsináltattuk a Panoráma tesztet. Nem viseltem rosszabbul a terhességem, a szülés pedig összesen 2 óra volt (az első 6 óra).
2022. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az az egy év már nem oszt-nem szoroz
2022. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Igaz még csak 30 vagyok és nem akarok még gyereket, de nem paráznék ilyenen. Teljesen egészséges vagyok, rendszeresen sportolok, elég jól étkezem, eleget alszom, járok terápiára stb. Sokkal jobb állapotban vagyok mind fizikailag, mind mentálisan mint a legtöbb tizen-huszonéves.

Az orvosod, aki ismer, tehát ismeri a kórtörténetedet stb. majd úgyis ad tanácsot, másrészt meg te magad is érzed hogyan is vagy úgy általánosságban.

2022. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

39 vagyok, minden genetikai vackot negcsináltatunk,luxus lenne egy beteg gyerek.

Amúgy pontosan ugyan annyi vizsgálat lesz/van.

Én program császárral fogok szülni. Nincs oka, de így akarom .

Es nagyon rosszul viselem. Sokkal rosszabbul mint fele ennyi idősen

2022. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom normális.
2022. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
39 voltam 20 év van a 2.és a 3.között,de én nem éreztem, hogy nehezebb lett volna.
2022. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%
36 vagyok, még nincs gyerekem, nagyjából 6-7 év múlva tervezem az elsőt. Senki sincs lekésve semmiről, amíg nincs 50 éves. Nem 50 évvel ezelőtt van, ma már karban lehet magad tartani ha akarod.
2022. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40 evesen szult ismerosom es nem volt baj. En mondjuk beledoglenek, ha most 34 evesen meg egyszer szulnom kene, hala egnek huszonevesen szultem. A rendellenessegek miatt is szetaggodnam az agyamat.
2022. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!