Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet kibírni az...

Mennyire lehet kibírni az egész vajúdást fájdalom csillapítás nélkül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ebbe nemigen halnak bele az emberek
2022. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem kapsz oxyt , akkor nagyobb esèllyel.

Èn oxy mellè gàzt kaptam. Epiduralt, ami kokainszarmazèk, ulosò esèlynek tartogattam, de mire kèrtem túl kèső volt hozzà szerencsère.

Morfium injekciòt semmikèppen nem akartam.

2022. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
En ki birtam. Mire szoltam hogy most szeretnem kerni az erzestelenitöt addigra mar teljes ki tagultam es a baba feje es latszodt.
2022. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is oxitocin infúzióval indították. Kaptam gázt, de csak hányingerem lett tőle, epit meg már hiàba kértem, késő volt hozzá. Nehéz volt, néha ordítottam, amikor már egybefüggő fájdalom volt azt hittem eltöröm a férjem kezét úgy szorítottam, de itt vagyunk (a férjem is túlélte :D)
2022. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez teljesen emberfüggő. De komolyan. Van, aki ordítva szül, annyira fáj neki és van, aki azt mondja, pozitívan élte meg.


Mindenkinek más a fájdalomküszöbe és a vajúdás lefolyása. Nem mindegy az sem, hogy 5 órát vajúdsz vagy 20-at.


Nyilván nagyon sokan kibírják fájdalomcsillapítás nélkül, ebbe nem szoktak belehalni, max. ordítani közben a fájdalomtól.

2022. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó 1 óra volt nagyon rossz, akkor már nagyon intenzív és szinte állandó volt a fájdalom. Maga a szülés már megkönnyebbülés volt, sokkal könnyebb, mint amire számítottam.
2022. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Ki lehet bírni. Két gyereket szültem úgy, hogy eszembe se jutott, hogy fájdalomcsillapítót kérjek. Nem volt semmi beavatkozás, minden a saját ütemében zajlott, nem volt elviselhetetlen a fájdalom. Egyedül az elsőnél a kitolásnál éreztem úgy, hogy végem van és ezt nem bírom tovább.

Ettől függetlenül meg tudom érteni, ha valakinek alacsonyabb a fájdalomküszöbe és oxit is kap, hogy így nem lehet kibírni fájdalomcsillapító nélkül.

2022. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
2-es konkrétan lidocain. Nem kell túlmisztifikálni.
2022. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal rosszabbra számítottam, egész jól bírtam és meg csak ordibálni sem ordibáltam.
2022. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

En kaptam epiduralisat, par orara hasznalt csak, de addig legalabb pihentem. Őszintén szólva pont olyan volt, mint amikor cataflamot veszek be derékfájdalomra. Nem ertem, hogy ez egyaltalan miert téma. Tobbeket ismerek, akik allandoan azzal menőznek, hogy nem kertek erzestelenitest szulesnel, majd azzal folytatjak, hogy milyen gyogyszereket szednek migrénre:D

Amugy nyilvan mindent túl lehet élni fájdalomcsillapítás nélkül, epeműtétet, vakbél eltávolítást, fogászt..kérdés, megéri-e szenvedni. A vajudast es szulest bőven fogod érezni úgy is, mert mint mondtam, kimegy a hatasa.

2022. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!