Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet kibírni az...

Mennyire lehet kibírni az egész vajúdást fájdalom csillapítás nélkül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem segitett h fejben felkészültem ra h ez igenis nagyon fog fajni, de tudom h kemeny vagyok, es menni fog, es tul leszek rajta, utana megszűnik! Egyszer kell atveszelni egy babanal :D utana az emlékek is szepulnek ám, hisz hány anyanak van 2-3-4 gyereke ;)
2022. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Nekem oxival indított szülésem volt. Kértem én mindenfélét, hogy ne fájjon, de nem adtak semmit. Néztek rám konkrétan, hogy ezt komolyan gondolom, mi ez valami kívánságműsor?!

Tatabánya 2021…

2022. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Kb muszáj volt.

Kértem epidurált de az anesztes műtéten volt így mire onnan kijött már nem adott mert kifutottunk az időből. Gázt kaptam de nekem semmit nem ért.

Ahogy visszaemlékszem, mikor rámtették a babát és végre fellélegeztem csak az jutott eszembe, hogy "ennyi volt?". Sokkal durvábbra számítottam. Na a gátvarrás ezerszer rosszabb volt. Másztam elfele annyira fájt.

2022. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha Tatabányán vagy Győrben szülsz muszáj kibírnod, mert nem adnak semmit hiába kéred. Max egy kis nospát.
2022. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Oxy nelkül szerintem a legtöbbeknek eszébe sem jut a fájdalomcsillapítás.


Vagyis nekem meg sem fordult a fejemben.


Fáj/ durva

De annyira azért nem gáz, rosszabbra számítottan

2022. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

3x is kibírtam nélküle, 3.indított volt a végén már kértem volna, de akkor már késő volt.

Ha szülnék még, most sem kérnék.

2022. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ajánlották a gázt, de nem kértem. Tudatomnál akartam maradni. De én nem tágultam ki teljesen, szóval nem tudom, mennyivel fájt volna erősebben a végén. Sajnos császár lett :((
2022. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok fájdalomcsillapítás ellenes. A szüléstôl se féltem épp azért, mert úgy voltam vele, annyi féle fájdalomcsillapító módszer van, ha nem bírom majd kérek valamit. De aztán a vajúdás során nem éreztem szükségét, hogy kérjek. Fájt igen, de számomra messze nem volt elviselhetetlen. Pedig az elsônél 24 óra vajúdás után kaptam oxitocint is, a második pedig eleve indított szülés volt magzatvíz szivárgás miatt.
2022. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérváron se adnak semmit, csak oxitocint.
2022. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%
10 órát vajudtam, igazából a derekam fajt nagyon, kaptam oxit de semmit sem ert mert kihanytam. Fajas gyengeség miatt végül császár lett mert nem tagultam, sőt be is aludtam a férjemmel együtt 😂
2022. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!