Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta mellső falon tapad,el...

Placenta mellső falon tapad,eléri a méhszájat. Ez baj?

Figyelt kérdés

Azt mondták az orvosok,hogy minden rendben van.Csak a védőnő kérdezett rá tőlem, hogy nem e mondta az orvos, hogy kerülnöm kell a fizikai munkát és a nemi életet.

És mondtam,hogy nem mondta csak annyit mondott, hogy minden rendben van.

Most gondozó kisegítő ként dolgozok. Napi 4óra hosszát,biciklizek.

Csak beszélgetünk az idősekel meg bevásárlást intézünk.

Megkérdeztem a védőnőt a biciklizésről azt mondta, hogy nem lesz bajom tőle de figyeljek oda, hogy nem e vérzek mert akkor egyből kórház.



#Rossz,helyen, tapadt, placenta
2022. febr. 25. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy telik az idő, szépen feljebb fog menni és nem fogja elérni a méhszájat. Én is így kezdtem.

Nekem az orvos, védőnő mondta, hogy házaséletet mellőzzük, biciklizni ne menjek addig, ne emeljek nehezet. Kb 17.hétre lett jó helyen.

2022. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben fel fogja húzni, ahogy nô a méhed. De szokták mondani ilyenkor a házasélet és a fizikai aktivitás mellôzését, mert leválhat tôle a placenta.
2022. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van/volt. Egyszer se mondta senki hogy nem lehetne házaséletet élni, vagy biciklizni de inkább egyiket se tettem. Legutóbb egy hete voltam orvosnál 14 hetesen, és azt mondta még mindig közel van, de már ment feljebb.
2022. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amit irsz az baj, de magátol felfele megy és nem lesz baj. Biciklizni meg emelgetni nem lehet, házas élet is tilalom alatt van.
2022. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!