Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a baba érkezését?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnénk párommal megvárni a második trimesztert és csak utána bejelenteni a családnak (szüleink, nagyszüleink, tesóink, unokatesóink) és a barátainknak a kicsi érkezését. Mivel kb 6 hónapos terhes leszek, amikor hazautazunk látogatóba, így sajnos csak online formában megoldható. Addig nem szívesen húznám. Milyen ötleteitek vannak, amik kicsit személyesebbek tudnának lenni?

Mindenképp élőben szerettük volna, de a munkáink miatt nem tudunk korábban hazamenni :/

A két leendő dédi keményebb dió. Őket meg kell lágyítanunk kicsit.



2022. febr. 28. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miben kell meglágyítani a dédiket?
2022. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Mindkettőnknél ugyanaz a szituáció van. Nem bírják a szívünk választottját (10 éve vagyunk együtt🙄). Az én nagyim emellett nem tudja majd valószínűleg könnyen elfogadni, ha nem a nővérem fogja az első unokáját szülni. A házasság miatt is nem véletlen akadt nagyon ki. 1,5 évvel korábban házasodtam, mint a nővérem.
2022. márc. 1. 00:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ti akartátok ezt a babát? Boldogok vagytok? Ha mindkettőre igen a válasz, semmi és senki más nem számít. 😊
2022. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenre igen a válasz. Mindenképp megenyhítenénk a szívüket, mert kb 2-3 hónap mindegyiknek biztos kell majd, hogy hozzászokjanak. Nincs kedvem egy családi drámához a közös 2 hetes nyaralásunkon. Így is harcias lettem. 😂
2022. márc. 1. 00:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan… Amikor otthon lesztek a nagyi(k)nál és nekiállnak drámázni, akkor felàlltok, megköszönitek a vendéglátást és leléptek.


Online amúgy legegyszerűbb videóhívásban közölni, akár egy uh képpel,

2022. márc. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmentünk a szülőkhöz, szokás mind a két oldalon koccintani, előtte gyorsan bejelentettük, hogy akkor ez menjen az unoka egészségére ☺️ ( itt egyikünk mindenképp vezet)

A masik oldalon mikor öntöttek volna nekem is, a férjem maga elé húzta az én pálinkámat, hogy most én 2 helyett eszem, ő meg 2 helyett iszik.

Mind a két oldalon könnyek között koccintottak a nagyszülők.

2022. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem annyira nagyszerű maga a hír, hogy babát vártok, hogy nem kell ezt bonyolítani. Simán videochat alkalmával elmondjatok.


A dediket meg nem értem miért kell lagyitani. Számomra érthetetlen "bűn" ez a korábban férjhez menés, és ha már házasok is vagytok szíved választottjaval, akkor tisztában kéne lenniuk vele, hogy előbb-utóbb közös gyereketek is lesz. Vagy annak a hírnek jobban örülnének, hogy elvalsz és amúgy egy másik pasival vársz gyereket? Kétlem.


Szóval nehogy kelkiismeretfurdalasod legyen a dedik előtt és ne gondolkodj, hogy jelentsd be, hogy rendezett körülmények es szerető családba érkezik a gyerek. Ha meg nekik ez "megemesztendo" információ, hát lesz rá 6 honapjuk hozzaszokni.

2022. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-nek: Valószínűleg a választott személyével/nemzetiségével nincsenek kibékülve, ezért nem fognak várhatóan örülni a közös gyereknek sem.
2022. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
“Szeretnék nektek bejelenteni valamit...babát várunk’ Ennél több nekem nyálas és megjátszott lett volna
2022. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as, értem én, de ha már megvolt az esküvő egy ideje, akkor számítaniuk kell ezzel.


10 év meg pont elég hosszú idő, ami bizonyítsa, hogy nem egy futó kaland és komolyan gondolják mindketten.

2022. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!