Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elkezdeni vásárolni...

Mikor kell elkezdeni vásárolni a babának?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, még semmilyen cucca nincs a babának, a férjem szerint ideje lenne elkezdeni vásárolni, szerintem még nagyon ráér, messze van még a nyár közepe.

Van listám, tudom hogy mit kell venni, és már az is megvan, hogy honnan.

Tényleg el kellene már kezdenem beszerezni a cuccokat?


2022. márc. 4. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én kb a 25-26 hét környékén kezdtem el gondolkodno egyáltalán azon mi fog kelleni😂 Nagyjából már megvan minden de még kellenek dolgok plusz kórházi táska sincs meg semmi ilyen, kb 6 het múlva szülök, mások már ilyen 20 hetesen összekeszulnek😂
2022. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elkezdhetitek szepen lasan bszerezni a dolgokat. Mi is felido korul kezdtuk es eltartott egy darabig. Második babanal kesobb kezdtuk el pl babaszobat összerakni 30.het korul es nem lett kesz a szoba, mert 34.heten megszuletett. Szoval sose lehet tudni, inkább kezdjetek korabban. Az is lehet, hogy nehany het mulva mar nem birsz majd ugy mozogni, ahogy most es fajni fog mindenhol, ugy meg nem annyira kenyelmes vasarolgatni.
2022. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Bármikor.

Én ilyentájt kezdtem..


32 hetesen pedig minden patent kész volt.



Legyen egy jó listàd, aztàn akàr 2 hèt talatt is be lehet szerezni, ha azemélyesen is akarod megvenni.



Lassan jó, ha kezded, mert még könnyeb mozogsz, később ez nem biztos

2022. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
En semennyire nem mozgok már a mindenféle fajdalomtol, jelenleg az ágyból könnyek között kelek ki, erre találták ki a rendelest, mindent rendeltem 😂
2022. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Az meg hogy mikor kezdi el az mindenki saját döntése, inkább a, lényeg hogy mikorra legyen kész. Azért a 34 hét környékére nem árt mert akkor már bármikor indulhat a buli, én április 21 vagyok kiirva de a dokim és a vedono szerint sem marad bent addig, április elejére keszitenek😂
2022. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4

Nekem azért fontos volt bizonyos dolgoknál hogy lássam, megfogjam, kipróbáljam.. kocsiba próbàljam mondjuk az ülést, vagy a babakocsit milyen tolni ( amit végül nem is hasznàltam)

2022. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én még csak 15 hetes vagyok, de vettem már 3-4 ruhát, de csakis azért, mert potom pénzért volt kiárusítva.
2022. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőnek a 20. héten, kb a 35. hétre minden megvolt. A másodiknak a Prena eredmény után egyből a 12. héttől vásároltam, de mivel azt hittem majd őt is indítani kell úgy ellazáskodtuk, hogy amikor megszületett (számomra váratlanul) a 38. héten, akkor még egy csomó minden nem volt meg, úgyhogy a férjem rohangált a naggyal beszerző körútra amíg a kórházban voltunk :D
2022. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Én 16 hetes vagyok,de már elkezdtük a vásárlást, nem szeretek rohanni és anyagilag is könnyebb így,hogy részletekbe adjuk ki azt a pénzt.

Nagyobb dolgokkal kezdünk és szép lassan haladunk.

Aztán nem tudom hogy nyáron hatalmas hassal hogy leszek,a végére már semmit nem szeretnék hagyni.:)

2022. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Kb. a 33. héttől mikortól kivettem a szabadnapjaimat. Addig csak olyasmik voltak amiket kaptunk rokonoktól, barátoktól, ismerősöktől, munkatársaktól. Én addig szépen összeírtam listára hogy miből mit, honnan szeretnék és nagyjából célirányosan mentünk.

Anyagilag előre készültünk a gyerekvállalásra így spórolni és sakkozni sem kellett semmivel, hogy most belefér-e?

2022. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!