Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2 hetes terhes vagyok és...

4+2 hetes terhes vagyok és aggaszt, hogy semmi tünetem nincs. Nektek mikor kezdődött a mellfeszülés, hányinger, fáradtság?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy terhességem ami ugyanígy kezdődött és sajnos missed ab lett a vége, ezért aggódom most is.
2022. márc. 7. 07:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Kb a 7-8. Héten pár napot feszült a mellem.

Másodikkal sosem.


Fáradtság sem úgy jelentkezett, hogy huha.. csak este nem bírtam addig mint előtte.


Más tünetem max a végén volt, de az inkább már következmény volt..

2022. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7-13. hét között összesen 2x hánytam. 🤣 Egyébként 7. héttől kezdődött az émelygés és a brutális álmosság de az se volt vészes nálam egyáltalán. 13. hét után semmilyen tünetem sem volt. Csak az utolsó 3-4 hétben.
2022. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

2.terhességem felénél tartok. Most kezdett el feszülni a mellem. Az elsőnèl nem is feszült, de most szoptatok is.

Hányás mindkettőnél a 8.-13.hét közt volt

Fàradtsâg kb a 6.héttől a 12.ig volt

2022. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20%

Szia...

Én is így voltam a múlt hónapban mint te .. nekem sem volt semmi tünetem pozitív tesztjeim voltak ..de sajnos mire a dokihoz jutottam semmit nem látott ... Nem meg ijeszteni szeretnélek én is rengeteg kérdés olvastam el sőt még ide is feltettem a kérdés mit te mindenki aranyos volt aki válaszolt .nyugtatgatod minden oké ... Nekik sem volt egész terhesség alatt... Vannak olyanok akik valóban szerencsésebbek és nem éreznek semmit meg vannak az olyanok mint én sajnos ... Bár hogy is alakul ne ad fel ahogy a múlt hónapban lett a kémiai terhesség (nem kellett küret).. most úgy néz ki remélem így is lesz és marad is hogy sikerült ez a hónap .. a progeszteront mivel kaptam februárban és meg is maradt .. 2 dokit is megkérdeztem szedhetem -e azt mondták nyugodtan ártani nem fog a babának .. ha gondolod beszélgethetünk privátban is ..

Minden jót kívánok! 😊

A

2022. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden kismama blogon? Itt gyakorin naponta jön egy ilyen kérdés amire tízen elmondják, hogy hülyeség amit állít a kérdező, nem kötelező terhes tünet, de már én is kezdem azt hinni,hogy egy azon kérdező teszi fel az összes ilyen kérdést, mert gyanús, hogy tényleg ennyi nő van, akinek nem jutott még el az agyáig, hogy a pozitív teszt nem jár hányással és egyéb tünetek sem szükségesek
2022. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

15-ös, beírod a googlebe, hogy koraterhes tünetek és mindenhol a mellfeszülést hozza elsőnek, hogy az a tünet


14-es: azért még nem temetem a dolgot, csak nyilván ha az embernek volt vetélése akkor egyből a rosszra gondol. írtam privátot

2022. márc. 7. 09:51
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igen, gugli sokszor a barátod, de nem kell neki feltétel nélkül hinni...
2022. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor én vagyok az idióta mert nem googlebe írtam be, hanem használtan a józan paraszti eszemet. Azt ugye tudod, hogy ha beírod a googlebe hogy korona tünetek, akkor a korona tüneteit fogja kiadni, pedig az emberek felén átmegy TUNETMENTESen. Ha tünetekre googlizol, tüneteket kapsz, ebből hogyan sikerült neked most itt hulla biztosra kikövetkeztetni, hogy akkor azok kötelező velejárók? Nagyon hosszú és idegtépő terhességed lesz, ha ilyen helyekről informálódsz csak
2022. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
persze igazad van, de azért a terhes kismamák között is az a jellemző, hogy van tünet és ahol nincs vagy enyhe tünet van, az a terhesség általában nem végződik jól. Én ezt látom.
2022. márc. 7. 10:03
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

19. Rosszul látod.

De ha szeretsz rettegni, akkor rettegj csak, engem nem zavar.

2022. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!