Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2 hetes terhes vagyok és...

4+2 hetes terhes vagyok és aggaszt, hogy semmi tünetem nincs. Nektek mikor kezdődött a mellfeszülés, hányinger, fáradtság?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy terhességem ami ugyanígy kezdődött és sajnos missed ab lett a vége, ezért aggódom most is.
2022. márc. 7. 07:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
4+2 baszki mit akarsz 🤦‍♀️🤦‍♀️ Gyanitom még orvosnál sem voltál mert az is olyan korai még... Nekem is volt vetelesem, de szerintem 4+2 még azt sem tudtam terhes vagyok e nem hogy a google bujjam a tuneketert🤦‍♀️
2022. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látody egyáltalán nem függ össze és teljesen feleslegesen hergeled magad, azzal többet ártasz.
2022. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%
7-8. héten mész orvoshoz és lesz szívhang. nem lesz tüneted, attol egészséges babád lesz. 6.hétől kezdődik a terhes tünetek, nálad a tünetek koraiak
2022. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesen stresszeled magad....
2022. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vagy alig volt tünetem mégis itt a kislányom. :) Szóval ez butaság.
2022. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 lupcsane ***** válasza:
Nekem az alhasam feszült nagyon, ennyi tünetem volt ilyen idősen. Aztán pár nap megszűnt minden tünet. Most vagyok 6 hetes, és 3 napja a reggeli rosszulléteken kívül semmi tünetem nincs.
2022. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó! Igen, nekem is ez van, alhasi feszülés, puffadás. Egyelőre várom a többi tüneted. 4+5 hetes vagyok most. Melleid neked sem fájnak?
2022. márc. 10. 13:19
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Inkább örülj neki, hogy jó eséllyel még két hétig nem okádsz mindentől. Amúgy sem attól leszel terhes, hogy tüneted van, sőt lehet még tünet elhalt terhesség mellett is
2022. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 lupcsane ***** válasza:
54%

26-os vagyok

Nem mondanám azt hogy fáj, mert nekem minden menszesz előtt rettenetesen fájt, inkább egy kicsit érzékeny csak.

A reggeli rosszullét nem egy kellemes dolog, de szerintem ki lehet bírni.

Mondhatnám úgy, hogy annyira örülök hogy végre sikerült, hogy a tüneteket is jó dologként fogom fel.

2022. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!