Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nemének bejelentése?

Baba nemének bejelentése?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és nem rég derült ki a babánk neme :) A párommal egy helyen dolgozunk és a munkatársaink tippeltek, hogy fiú lesz vagy lány. Szeretnénk nekik viccesen bejelenteni a nemét, pl. a nyertesek kapnak valami kis meglepit vagy valami hasonló. Van esetleg ötletetek? :)

2022. márc. 7. 08:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Huh, szerintem ennyire senkit nem érdekel a babád neme, ne toljátok túl....
2022. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%

1.


Nàlunk is nagy fogadások voltak.


Nem mindenhol ennyire érdektelenek, vannak jó csapatok, ahol barátok is az emberek nem csak munkatársak.


Ha akarsz vele foglalkozni, akkor muffint sütnék, aminek a belsejébe olyan színű krémet tennék, ami tükrözi a nemét.

Ha van rá mód, egyszerre megkezdetni a csapattal.

2022. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, nagyon sajnálom, hogy a te környezetedben nincsenek olyan emberek, akik törődnek veled. Szerencsére minket nagyon szeretnek és izgatottan várják a baba nemét :)


2-es köszönöm az ötletet, ez már nekem is eszembe jutott, lehet maradok is ennél :)

2022. márc. 7. 09:28
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

(Siman udvariassagbol kerdezgetik, hidd el, alapból a gyerek csak nektek meg max a családnak lenyeges).


Süss tortát x színű krémmel

2022. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Hát képzeld el, mi is tippelgettünk, mikor valaki terhes volt, meg nekem is tippelgettek, mikor én voltam, de azért ennyire senki nem érezte magát atyaúristennek, mert gyereket vár, hogy azt higgye, mindenki "izgatottan" várja egy sokadik kolléga gyerekének nemét, persze :D


Én is tippeltem máséra, de ha ilyen muffint meg nyereményjátékot csinált volna belőle, meglett volna magamban a véleményem :D

2022. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy itt az emberek jobban ismerik a környezetem, mint én :D :D meg is lepődtem volna, ha a válaszok többsége nem lesz rosszindulatú és bunkó.


Ötletekre vagyok kíváncsi nem véleményekre, köszi!

2022. márc. 7. 09:33
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, nem a te környezetet ismerjük jobban, csak úgy az embereket általában. Ne legyél már most ennyire belegyógyulva a gyerekedbe, mikor még meg sem született, mi lesz utána?
2022. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, én is tippelek és természetesen érdekel és örülök neki, de nyereményjáték meg hatalmas bejelentés ajándékkal az már túl lépne egy határt. Nem a közös gyerekünk ez, hanem a kollégáink gyereke, munkába amúgy sem azért járok, hogy hatalmas csinadrattas babavaro események legyenek ott havonta, ahol egy újabb információ derül ki a jövevényről. Szerintem senki sem gonoszságból mondja itt, csak már van egy két gyerekünk és pontosan tudjuk, hogy ez mekkora szám magának a gyereket váró párnak és mennyire sokan képesek félreérteni a lelkesedést, érdeklődést, és azt hiszik innentől már töménytelen mennyiségben kíváncsiak vagyunk más gyerekére. Én tényleg nem bunkóságbol mondom, talán jobb ha innen tudod meg, hogy legyen esélyed elgondolkozni rajta, hogy lehet annyira azért nem kell túl tolni, mert előbb utóbb a kollégák is megcsömörlenek tőle.
2022. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem nagyon jó ötlet amit írtál, kedves kérdező!!! Szerintem a torta tök jó ötlet, vagy kék macaron, vagy rózsaszín !!! Nekem az is tetszik ☺️

A rossz indulatu “doktornőkkel” meg ne is törődj😂

2022. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, de az embernek a közeli barátait se érdekli igazán, nem tudom, te hol élsz... amíg meg nem születik, addig a legtöbbeknek ez tényleg csak small talk téma, azért kérdezik, hogy kérdezzenek valamit. ha meg igazán szeretnek, ahogy írod, akkor aztán tényleg az érdekli őket, hogy egészséges lesz-e, nem az, hogy fiú vagy lány...
2022. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!