Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél mik voltak...

Első terhességnél mik voltak a legkorábbi tüneteid és mikor? Kb 7 hetesen mi a jellemző tünetegyüttes, hasméret, stb?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmaradt mensi.


7 hetesen kisebb körfogatom volt, mint előtte az biztos, mert fogytam is.


Estére hamarabb álmosabb voltam.


Ennyi


Semmi “tünetegyüttes”.

2022. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Milyen hasméret? Mindenkinek más a derékbősége, ilyenkor még nem nő a has.

Miért akarod hasonlítgatni magad, örülj a szívhangnak?!

2022. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg, később sem volt más
2022. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legkorábbi "tünet": Nem jött meg.

7 hetes tünetegyüttes: SEMMI.

7 hetes hasméret: 🤣 ez jó poén volt!

25 hetesen kezdett el bármi is látszani a hasamon...

2022. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen én már aktívan hánytam mondjuk, minden reggel. A hasméretem ennek megfelelően jelentősen kisebb volt, mint korábban :D Amúgy én is álomkóros voltam, részben a folyamatos émelygéstől/hányástól, részben meg a hormonoktól. A cicim nagyon fájt. Na meg igen, addigra már lassan a második vérzésem maradt el.


8 hetesen voltam először orvosnál, szóval azt nem tudom, pontosan mekkora lett volna 7 hetesen a mütyürke, de 8 hetesen is még csak ~fél centi volt az egész kis bogyócska, az még bőven nem látszik a pocakodon. 20 hetes terhesen néztem ki úgy, mint akinél megszaladt a karácsonyi töltött káposzta, és 24-25 hetesen kezdett látszódni terheshasnak a pocakom.

2022. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Korábban sem volt rendszeres a menstruációm, ezért pár hét-hónap kimaradás nálam normális. Mire eljutottam addig, hogy esetleg babát várunk férjemmel és orvoshoz mentem, addigra már 8 hetes volt a kicsi kincsünk (7 hetes lehetett, amikor itthon megcsináltam a tesztet). Pár hete folyamatos éhségérzetem volt. Az éhség gyakran hányingerrel kombinálva. Többnyire egész nap hányingerem volt már, amikor kaptam időpontot az orvoshoz. Ez a folyamatos hányinger azóta is tart. (12.hétben vagyunk. Jövő héten lesz a genetikai ultrahang vizsgálat.) 3-4 alkalommal volt összesen eddig reggel hányás. Melleim megduzzadtak és feszültek. Meg a folyamatos fáradtság volt kellemetlen még. Ezek a tünetek voltak nálam 7-8 hetesen és tartanak azóta is.

A régi szűkebb ruháim mostanában kezdtek kényelmetlenebbek lenni, de a normál és bővebb fazonú ruháim továbbra is kényelmesek még talán pár hétig.

2022. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Elmaradt menstruáció előtt extra fáradtság, sok pisilés, mellfájdalom másképp, méh szurkálás és derékfájdalom.

Aztán ugye nem jött meg. Utána kb 6 hetesen kezdtem nagyon szarul lenni.

Émelygés, hányinger, öklendezés, 0 étvágy és egész nap aludtam szinte.

Most a 13. hétben kezd jobb lenni de nem az igazi.

2022. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekkel sem volt semmilyen tünetem. Nem jött meg, nőtt a hasam, szültem. 😊
2022. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen.

Évente 1x max 2x jött meg. Már vagy 3 hónapja nem teszteltem mikor megalmodtam hogy terhes vagyok. Na mondom egye fene tesztelek.leugrott a csík a tesztrol korobelul 😅

2022. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nekem az egész terhessegem elég rossz, megkaptam minden lehetséges negatív tünetet (most is pl azért vagyok ébren ami miatt közel 3 hónapja, labgorcs) , de a 6-7 hét kifejezetten cefet volt, egy hétig csak feküdni tudtam olyan gyenge voltam, fürdeni eljutni lesz kín volt, folyamatos ólmos fáradtság, hanyinger, gyengeseg, minden szagtol hanyni tudtam volna, migrenem volt egy hétig, hú nem kívánom vissza. A hasam december körül kezdett látszani, aprilisban szülök.
2022. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!