Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja volt béta hcg vér...

Norina955 kérdése:

5 napja volt béta hcg vér vizsgálatom ahol az érték 104.8 mIU/ml volt most 5 nap elteltével újabb vizsgálat 1025.8 mIU/ml hcg. Szerintetek hány hetes lehetek? Remélem ez normális terhesség kezdete mert nagyon vágytam rá és picit félek.

Figyelt kérdés

#Terhesség, béta hcg
2022. márc. 9. 21:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Most az a legfontosabb hogy minden rendben legyen mert napok óta nem tudok aludni :)
2022. márc. 9. 22:29
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna idő előtt orvoshoz rohanni! Feleslegesen stresszeled magad, 1 hét múlva már valószínűleg lesz szívhang.
2022. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a legrosszabb a várakozás, mert nagyon vágytam rá és nem szeretném ha bármi probléma lenne. Két abortusz után csoda, hogy sikerült. Ezért vagyok beparázva ennyire. Másik dolog ami napok óta aggaszt, hogy remélem méhen belül található ez a terhesség...
2022. márc. 9. 22:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Fű kemény hónapok állnak előtted. Lassan kezd el elfogadni, hogy ezt nem irányíthatod, ezt a természet rendezi. Akkor sem lesz egészséges terhesség ha a gyakori népe azt mondja. Egy emberre hallgass ilyen kérdésekben, az pedig az orvos , itt mindenki azt ír amit akar, még számon se lehet kérni érte. Orvosra hallgass ha tanács kell a többit meg az idő eldönti. Hidd el mindig lesz valami amitől "nem tudsz aludni", ha megszületik utána is. Ha ennyire ráfeszülsz, bele fogsz csavarodni
2022. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam vizsgálaton. Még csak a petezsák látható de minden rendben van méhen belül van a babó két hét múlva kell vissza menni és akkor már lesz szivhang is azt mondta a doki
2022. márc. 10. 20:48
 16/20 A kérdező kommentje:
2022. márc. 10. 20:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok, a kép nem tudom miért indokolt, de mindegy
2022. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jaj csak kíváncsi lettem volna a véleményetekre hogy másnak is volt e már ilyen hogy még csak ilyen pici petezsák látszott, utána lett e ebből embrió?
2022. márc. 10. 22:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Istenem, minek kell értetlenkedni meg újra kérdezni állandóan? Le lett írva, hogy legkorábban 1500-2000es hcgnél látszik valami. És igen, a valami egy pici kis petezsákot jelent, és ahogy írtuk, marhára felesleges volt orvoshoz rohangálni. Fejezd már be ezt, örüljél a terhességednek. A másik kettő miért nem volt ilyen fontos?
2022. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SántaAD válasza:
Kedves Kérdező mi lett azóta ? :)
2022. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!