Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menstruáció előtt 2 nappal...

Ha menstruáció előtt 2 nappal voltunk együtt,majd megjött akkor lehet terhesség?Úgymondd ilyen szakítós szex volt . :) és már annyira depresszios vagyok hogy bebeszélek ilyeneket.

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat

2022. márc. 12. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondod hogy a szakitos szex azt jelenti hogy vege a kapcsolatnak…😨😨😨aztaaa🤦🏽‍♀️

Akkor leirom mégegyszer: szakitottatok es védekezés nélkül szexeltetek?!?

2022. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
9-es te meg nem értetted az iróniát sajnos amit a 2-es írt…majd legközelebb.
2022. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

#8:

[link]


Spontán peteérés ilyen formában nincs, olyan van, hogy nem akkor történik meg, mint amikor az előző vérzés alapján várnád. Ha két nappal később rendesen megjött, akkor az valószínűleg egy rendes ciklus volt, rendes peteéréssel.

A szuperfetáció nem ennek a fokozása, az egy nagyon ritkán előforduló, de amúgy olyankor teljesen "logikus" történés. Olyankor sem egy cikluson belül van két peteérés, hanem két egymást követő ciklusban is megtermékenyül egy-egy petesejt, mert valamiért (legtöbbször a mesterséges megtermékenyítéshez használt stimuláció miatt) nem kapcsoltak be azok a mechanizmusok, amik gátolják a terhes nő ismételt teherbeesését (peteérés elmaradása, nyák a spermiumok útjának elzárására, méhnyálkahártya beágyazódásra alkalmatlanná válása).

2022. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

12-es, de, mindenki értette, mivel elég sz.rul sikerült. Vele ellentétben te nem ironizáltal, mikor azt írtad, hogy lehet, sot, aztán még be is akartad magyarázni.


Sebaj, majd legközelebb sikerül, ez most nem jött össze neked

2022. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én semelyik válaszomban nem írtam hogy terhes lehet úgyhogy ezt buktad.😅
2022. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Jujj de vicceske itt valaki xd hashtag smiley444 !!!


Szánalom vagy :)

2022. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

A szánalom te vagy, nem tudod kezelni azt ha valaki esetleg beszól neked csak visszatámadsz.

Ez a hashtag smiley szöveg meg egyenesen gyerekes az xd-vel együtt.

Na de ne térjünk el a témától, én lezártam veled ezt a fantasztikus és érdekfeszítő “beszélgetést”.

2022. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

13#


Tudod mindig nevetek ilyenkor.

3 gyermekem van, a második gyermekem később fogant mint hittük.. Képzeld nekem sem akkor volt pém mikor tankönyv szerint kellett volna..

2022. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
17-es, ugye milyen fusztráló, ha valaki görbe tükröt mutat?:) Igen, valóban gyerekesen írsz. Lezárhatod a beszélgetést, de azért remélem a tanulást nem adod fel és többet fogod lapozgatni a biosz könyvet
2022. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Te írsz gyerekesen, szövegértésed 0.

De hogy ennyire buta legyen valaki mint te hát ez szenzációs. Én mondjuk jókat nevetek rajtad.😄😄

2022. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!