Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menstruáció előtt 2 nappal...

Ha menstruáció előtt 2 nappal voltunk együtt,majd megjött akkor lehet terhesség?Úgymondd ilyen szakítós szex volt . :) és már annyira depresszios vagyok hogy bebeszélek ilyeneket.

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat

2022. márc. 12. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kérdező te jó buta vagy. Szakítós szex? Ha nem szeretek valakit és szakítok vele akkor a pélója se kell már főleg nem gumi nélkül.


Arra nem gondoltál hogy ha nem is lettél terhes egy jó kis nemi betegséget beléd rakott búcsózóul?


Megérett a világ a pusztulásra komolyan. Egyedül fel tudnád nevelni a gyereket? vagy meg kell halnia mert az anyja eszetlen?

2022. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

"te vagy a h.lye, nem, te vagy az"

Mint az óvodaban. Ennyire futja?


Ha már szakmailag nem tudsz értelmeset hozzáfűzni, akkor legalább vonulnál el tanulni, hog, behozd a lemaradásod, ehelyett itt égeted magad.

2022. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Te amúgy ki a jó éghez beszélsz úgy őszintén?😂

Ennyire nehéz a felfogásod hogy én pl egyik kommentemben sem írtam azt hogy terhes lehet? 4-es meg a 11-es kommentet írtam meg azokat amiben probalom megmagyarázni neked hogy mennyire buta vagy.😂

Inkább te égeted magad itt mint “hozzáértő”, lehet neked kéne még tanulnod valamit. Na csáó.😃

2022. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy melyik kommented írtad? De most komolyan? Irtó gaz ez a vergődés, amit itt nyomsz :D tudatlan birka
2022. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Okééé😅😂😂🤣🤣🤣🤣
2022. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#18 És ez mit takar? Egy szóval sem mondtam, hogy nem lehet később a peteérés, mint tankönyvileg lenne. Azt mondtam (és egészítettem ki egy szakember magyarázatának linkelésével), hogy egy ciklusban két eltérő időpontban (ld. spontán peteérés) nincs peteérés, mert a hormonrendszer nem így működik. Illetve azt írtam, hogy vajmi kevéssé valószínű, hogy két nappal a rendes menstruáció kezdete előtt lett volna a peteérés. (ami nem ekvivalens azzal, hogy nem lehet egy átlagban 28 napos ciklusú nőnél az egyik ciklusban a 26. napon a peteérés!)
2022. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!