Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónapos terhes vagyok és...

Két hónapos terhes vagyok és barna folyásom van, hol elmúlik hol elő jön. Ez mitől lehet? Az első terheségemnél nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:16
 1/3 szucs oliver ***** válasza:

Szia pontosan én sem tudom hogy mitől van, de nekem is volt.

Én mondtam a nőgyógyásznak és felirta az utrogestan nevű hüvelytablettát, amit 12 hetes koromig kellett használnom.

Pár nap múlva már nem volt semmi baj,de azért használtam amig mondta.

Szerintem te is mondd el a nőgyógyászodnak, és kiderül mi a baj.

14 hetes kismama

2010. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha én írtam volna. Az 5. nőgyógyász kiderítette, hogy méhszájsebem van, ami az első szülés következménye. A legutóbbi barnás folyásom, egy hete volt, most vagyok 22 hetes! :-(

Remélem, Nálad is csak ez lehet, mert ez lenne a kisebbik gond! :-)

Nem mondott a doki semmit?

2010. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokimnak megnézte a méhszájat nincs e megrövidülve azt mondta minden rendben ezek szerint mégse:(
2010. szept. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!