Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő vízes folyás 5 hetesen...

Bő vízes folyás 5 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Pár napja teszteltem pozitívat, így még az orvostól sem tudtam időpontot kérni. Mensi szerint 4+6 hetes terhes vagyok, viszont állandó tisztasági betétet kell használjak, mert vizes folyásom van. Ha nem rakok be tisztaságit akkor úgy érzem, mint aki bepisilt. Ez normális lehet? vagy van okom aggódni?
2022. márc. 16. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Normális szerintem. Nekem is mindkét terhességnél bővebb,sárgás folyásom volt,azt hittem baj,de nem.
2022. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen normális dolog ilyenkor. Hol több, hol kevesebb, de még a 7. hónapban is van nekem is.

Dokihoz bőven ráérsz a 7.-8. hétre időpontot kérni.

2022. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Hormonok játéka. Nekem minden terhességem végigkíséri
2022. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Én azért rákérdeznék az orvosnál. Attól, hogy a körmös Jucinak normális és amúgy is tisztasági betéttel él 24/7, nálad lehet, hogy nem az.
2022. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

4-es, ilyet nem nagyon szoktam írni, de most muszáj: idióta vagy.

Ha volna bármi fogalmad a terhességről, akkor ezt a hozzászólást meg sem írtad volna.

Teljesen normális a vizes folyás terhesség alatt. Nem, nincs mindenkinek, hisz nem egyformán viselkedik a szervezetünk. De semmi gondot nem jelez sem a megléte, sem a hiánya.

Csókol: Dr. Körmös Juci

2022. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem feltétlenül normális. A hormonváltozás miatt felborulhat a hüvely pH és hajlamosabb lehetsz fertőzésre. Ezért sok terhességet kísér végig a gomba és mivel nem kaphatsz erős kúpot nem is biztos, hogy szabadulsz tőle, csak enyhíteni lehet a tüneteket. Nekem így volt. Kb 5 hetes terhességtől a végéig. Nagyon megszenvedtem vele.

De persze lehet normális is a bő folyás. Doki majd úgyis lecsekkolja, ha mész.

2022. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
5. Körmös Juci, ne idiótázz kérlek, pláne úgy hogy az egész hozzászólásodnak semmi értelme. 6.válaszban le is írta helyettem más a miértjét.
2022. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem kb. a 10.hétig volt bő folyásom, orvosnál is voltam, minden rendben volt.

Nekem már a tisztasági betét is átázott, vékony nappali betétet használtam.

2022. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Na hát akkor Körmös Juciként azt mondom, hogy: ha aggódik a kérdező, nézzen rá a doki. Nálam is mindig megnézte, ha kértem, de ő, mint DR. Körmös Jutka, elmondta, hogy nagyon gyakori és ha csak bő és vizes, nagyon maximum fehér és szagtalan, legalábbis nincs kellemetlen szaga, akkor bizony természetes velejárója. Szóval a kérdező mindenképp nézesse meg, de most ezzel külön rohannia: nem érdemes.
2022. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Oh, nálam egészen a 39 hétig tartott.. aztán elfolyt a magzatvíz és szülés után semmi. Normális IS lehet, de azért nézzen rá a doki.
2022. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!