Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok egy magnézium receptes...

Lányok egy magnézium receptes kérdés! Írt a dokim magnesium citricit vagy mi a fenét, de a patikában ezt úgy keverik ki! Mi lehet ez? Én azt hittem, hogy sima gyógyit kapok. Holnap lehet menni érte.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat
2010. szept. 14. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit az orvos írt fel gyógyszer! Úgy hívják magisztrális szer amit a patikában állítanak össze.A magnéziumhiányra adják a jól felszívódó magnéziumcitrátot.Sok magisztrális szer van amit az orvos felír.
2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ja és nem lány vagyok hanem vegyész.
2010. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt hittem, hogy ez is sima magneB6 lesz mint a Béres, meg is lepődtem, hogy úgy állítják össze. :)) Remélem ez segít majd a görcseimen, mert a Béres semmit nem használ. :(
2010. szept. 14. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a szert több cég is gyártja és vannak patikák, aki maguk csinálják.

Én spec ilyen formában eszem:

[link]


Biztos jó gyógyszert kaptál, bízz a gyógyszerészekben!

2010. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, a napi 1 béres az 250 mg volt, ebből meg napi 2x2-t kellett bevennem, ami 2000mg
2010. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kész magnesii citrit adnak, még nem találkoztam kevert formájában, hogy azt patika kevergetné.

Piros-kék-fehér csomagolásban van egy doboz 10szemes.

2010. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez vmi kikeverős lesz, délután lesz készen. 3x1-et kell majd szednem belőle, állítólag jó lesz a görcseimre, meg a keményedéseimre. Sajna már a külső méhszáj nyitott, sokat fáj a pocakom. A bérseből is kettőt szedtem, de nem mulasztotta el a görcsöket, remélem ez segít, mert nagyon rossz érzés, főleg mikor keményedek, pedig még csak 27hetesek vagyunk...:( Majd teszek fel képet mit kaptam :D
2010. szept. 15. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!