Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 24hetes vagyok, de...

Még csak 24hetes vagyok, de teljesen tehetetlennek érzem magam! Veletek is volt ilyen? Mi lesz pár hét múlva?

Figyelt kérdés

Ma épp "Ott" szerettem volna leborotválni, de már az se megy egyedül...Nem látom mit csinálok.Ahogy a lábam próbáltam borotválni kicsit megnyomtam a pocakom véletlenül, elkezdtem bőgni mert teljesen bénának érzem magam, és ugy érzem ha csinálok valamit akkor azzal a babának ártok, pedig ez volt az első hogy megnyomtam a hasamat.

Múlt héten azért kaptam sírógörcsöt mert nem bírtam levágni a lábamról a körmömet...


2010. szept. 14. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hogy mi lesz később? Már a cipődet sem fogod tudni bekötni. :-) Ezek a terhességgel járnak, kérd meg a párod, legalábbis én azt tettem.

2010. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 26hetes vagyok, de nekem is ue. a gondom. :( Aztán még hol van a vége.....Hajolgatni már én sem tudok, nem tudom télen a zoknimat 2x ekkora hassal, hogy veszem majd fel. :D Már most is nehezemre esik. A punómnál is nagyon nyom, alig bírok menni. Nagyon nyafka vagyok, az előző terhességemnél kb a 36hét után éreztem ugyan ezt. Ami a lábkörmöt illeti, én sem tudom levágni, csütörtökön megyek pedikűröshöz :DDD
2010. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérheted a párodat, hogy segítsen borotválni:) És, ha a lábadat nem tudod elérni, akkor pedikűröshöz is elmehetsz, szépen rendbe tesz és egy kicsit foglalkozol magaddal:)
2010. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam így,holott 2 babát szültem.Az elsővel nagy volt a pocakom(nagyon!),de mégis én borotváltam a pun*imat.A 2.babával még ennyi gondom se volt,a terhesség végéig meg tudtam csinálni.A 3.-nál majd kiderül.Mindenesetre nekem furi...de attól ne félj,hogy ártasz a babának!
2010. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kismama átesik ezeken a dolgokon. Csak van aki tudja kezelni és van aki sírógörcsel kiborul. Csak ha már most ez ennyire beteszi Nálad a kaput, akkor tényleg nem tudom később mi lesz.
2010. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mekkora a hasad, elhiszem, hogy nagy, de azert probalj meg olyan pozokat kitalalni, kitapasztalni, amivel ezeket a feladatokat el tudod vegezni. Ne ess panikba, ne kapj sirogorcsot, probalj higgadt maradni, esetleg fogd fel viccesen a dolgot. Lehet, hogy csak a hormonok miatt vagy most ennyire kibukva, vagy mas dolog is van az eletedben, ami miatt idegeskedsz es ezert latod ennyire tragikusnak, megoldhatatlannak a dolgokat, lehet, hogy ez mar csak az utolso csepp a poharban.


Ket babat szultem, de vegig el tudtam ezeket a dolgokat intezni magamnak, nah nem olyan siman, mint pocak nelkul, de azert igy, vagy ugy, de megoldottam a dolgot. Sokan pici kezitukor segitsegevel borotvaljak az intim reszeket, felrakod a labadat a kad szelere, amit tudsz leszedsz erzesbol (en mindent le tudtam igy szedni, egyik kezemmel tapogatoztam, hogy eppen hol jarok, a masikban volt a borotva), a maradekot meg sasolod a tukorbol. Labborotvalasnal az jott be, hogy vagy a wc-re, kad szelere ultem le nagy terpeszben, igy a pocakom a ket labam koze kerult es tudtam elorehajolni, igy elertem siman mindent, vagy felhuztam a labamat a pocakom mellett, tehat kicsit oldalra allohelyzetben es felraktam valamire.

Cipokotes is ment vegig, csizmahuzas allohelyzetben is, kotes, vagy koromvagas meg a mar emlitett ulos, terpesztos modszerrel.


Fel a fejjel!

Elhiszem, hogy nagy a pocakod, de azert csak nem annyira nagy, hogy ezeket a dolgokat nemi fondorlatossaggal ne tudd megoldani, mert ahhoz viszont a kezednek kellene nagyon-nagyon rovidkenek lennie!


Tovabbi szep babavarast!

2010. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sok mulik azon, hogy kinek milyen hosszuak a vegtagjai. Az enyemek rovidek!

34 hetes vagyok. Sokszor szo szerint kinszenvedek. Az ujjaim zsibbadnak, a derekam lerohad es rekord ido alatt elfaradok. Meg 2 hetig dolgoznom kellene. NAgyon tokos csajnak talaltam magam azert mert vegig dolgoztam a nyarat - es nem irodaban - de most azt kivanom, hogy barcsak tul lennek mindenen!

Ez lesz par het mulva?

Engem mellesleg mar a puncim fazonja sem erdekel!

2010. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh azt elfelejtettem, hogy olyannyira magara hagyott a wonderwoman allapot, hogy a heten a pohar helyett a kezemre pisiltem a terhesgondozoban. Ezen mar csak nevetek kezmosas kozben, mert mit tudok tenni? Teljesen termeszetes, hogy erzekenyebb vagy az atlagosnal! Remelem az en kicsi Fiam vegtagjai hosszabbak lesznek az enyemnel!
2010. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat mindenkinek!

Mindenkinek boldog babavárást!

Már túltettem magam rajta, csak néha kicsit érzékenyebben érintenek a dolgok!Van mikor lazán veszek mindent, de volt már hogy sírógörcsöt kaptam, mert éjjel arra ébredtem hogy nem kényelmes a pocimtól már az alvás:D

Utólag vicces, nevetünk rajta párommal, de az adott helyzetben azt hiszem hogy itt a világ vége..

2010. szept. 16. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:
En vagyok a 34 heteske...2 napja bogok valogatott dolgok miatt. Ujjaim dagadtak es nem erzem az ujjbegyeimet. Vegre eljutottam odaig, hogy elkezdtem - van idom!!!- rendbe rakni a babacuccokat. Megvettem az elso csomag pelust...az felett is ejtettem par konnyet a boltban...mindenki szanalommal nez ram, ugy erzem es minden jot kivannak ugyanazzal az arckifejezessel mert HATALMAS vagyok es elso Baba. Babat hetfon 2.61kg-ra becsultek....holnaputan azert megyek meg dolgozni. Csak 6 orara hurra...!!!!!!!
2010. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!