Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ő mit akarhat? Most teljesen tehetetlennek érzem magam.

Figyelt kérdés
Nemrég felvettem egy lányt msnre, beszélgettünk sokat, de eddig inkább csak kedvesebb voltam vele, lehet csak "barátnak" nézhet? Ha most hirtelen bunkóbb lennék lenne valami? Mert olvastam itt is hogy a lányok inkább a bunkóbb pasikkal járnak....Most nemtudom mit csináljak mivel úgyvolt, hogy összefutunk 2 hete de lemondta pár nappal előtte, mert elkell mennie szegedre, először azt gondoltam hogy nem is akar találkozni, de eszembe jutott, hogy lehet hogy tényleg csak közbejött valami, az utána következő 1 hétben nem sokat beszéltünk, néha ráírtam stb.... de a napokban olyat írt,hogy gondolkozott mindenféle dolgokon és gondolta rámír stb.... utána beszéltünk, és mondtam neki, hogy ő olyan más, olyan különleges, erre aztírta eddig ezt csak 1 ember mondta rajtam kívűl de azis csak piszkálódásból mondta erre írom hogy én ezt teljesen jó indulatból mondta utána írta, hogy most már megy. amúgy 16/f
2010. ápr. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél bunkó. Maradj amilyen vagy, ha érez is valamit irántad, akkor azért mert normális vagy.

Kérdezd meg tőle nyíltan és őszintén.

Én is msn-en jöttem össze a párommal, akivel már együtt élek. (Mondjuk én azért idősebb vagyok jóval nálad)

2010. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és konkrétan mire kérdezzek rá? hogy érez-e valamit irántam? Bár nincs sok veszteni valóm. : )
2010. ápr. 14. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb ha elhívod egy randira.Ha igent mondd, de az utolsó percben lemondja akkor nem akar semmit.

Vagy ha azt mondja, hogy mostanában elfoglalt stb akkor is hagyjad.

2010. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mint írtam egyszer már elhívtam de nem az utolsó percben mondta le hanem kb 1 héttel azelőtt.....de még mindég nem olyan mintha le akarna koptatni, de nemistudom....
2010. ápr. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!