Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 11. dpo-n még alig látható...

Ha 11. dpo-n még alig látható második csík van, akkor lehetetlen, hogy a baba az előző ciklusból legyen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

így már érthetőbb a kérdésed 😁 nem olyan lényeges ez igazából, a lényeg hogy minden rendben legyen a babával és veled is 🥰

nekem 35 napos ciklusaim voltak, hőgörbét vezettem, szóval biztos az ovu, azaz mensihez nézve 7 nappal kisebb kellene hogy legyen a baba. a terhesség megállapító uh-n még ennek megfelelő volt a baba mérete, viszont 12. és 18. heti genetikai vizsgálatokon már nagyjából a mensi szerinti méretei voltak. legutóbbi vizsgálatkor azt mondta a doki, hogy 4 nappal kisebb (a mensihez nézve, szóval a valóságban inkább 3 nappal nagyobb a korához képest 😄). eleinte minden alkalommal szoltam a dokinak, hogy csak hosszabb a ciklus, de meguntam, nagy jelentősége nincs, jól van a baba, és ez a lényeg. kibújni meg úgyis akkor fog amikor akar 😁

2022. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Magán dokinál ő szerint 5+5 (03.16)hetes voltam

Az sztkban meg (03.29.) 7 hetes

30-31 napos a ciklusom május.3 ám megyek legközelebb kíváncsi leszek mennyi leszek genetikára május 5.

A

2022. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog ez. Tényleg mindegy, csak az én heppem, hogy szeretném megérteni a dolgokat. Figyelem a nyákom, méhnyakam, hőmet, előző ciklusban csak ovu után 4 nappal voltunk együtt, akkor elvileg már esély sincs túl sok a teherbeesésre, plusz meg is jött utána ugye, még ha gyengén is. Szóval ezért tettem fel ilyen egyszerűen a kérdést, mert már a teszt alapján is kizárható lehetne, a görbém alapján is, úgyhogy nemtudom. Fura. Nagy bébi! ^_^
2022. ápr. 2. 18:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gép más és mindegyik máshogy mér ezt abból gondolom a magándokinál újabb gép van . Az sztkban még a régebbi.
2022. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!