Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van még itt aki kb.május...

Ki van még itt aki kb.május közepére van kiírva?Hogy birjátok és hányadik baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nekem 4. baba (2.házasság, 2.gyermek) 34+3hetes vagyok és a 4 közül ezt a terhességet viselem a legrosszabbul.Már elég sok jóslóm van és kicsit erősebbek is.A derekam pegig majd leszakad menni is alig tudok.Más is van így?
2022. ápr. 4. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én május végére várom 32+3 hetes vagyok. Néha fáj a derekam de nem vészes, keményedésem is néha szokott lenni, plusz a lábaim görcsölnek.
2022. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem,hogy nincs bennem több hely már, hogy nőni tudjon a baba.😅 Fáj feszül mindenhol kíváncsi vagyok meddig húzom.
2022. ápr. 4. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Május 15 a dátumom, első baba 35 évesen. Néha belenyilall itt-ott, de ennyi. Jövök-megyek, főzök, mosok, takarítok. Ha kicsit jobban megerőltetem magam, akkor tud fájdogálni a farokcsontom környéke, ha sokat vagyok talpon, akkor dagad a bokám, illetve megfájdul a hátam, mert azért a pocak meg az eleve nem kis cicik most jócskán elhúznak :-) Néhány naponta mintha a torkom is kaparná kicsit a gyomorsav, de másnapra általában elmúlik. Ja és délutánonként muszáj újra aludnom picit :-D De kb. jobban vagyok, mint 2-3 hete, amikor alig kaptam néha levegőt, meg a gyomromnak is alig volt hely.

Nem bánnám, ha kicsit túl is vinném a kiírt dátumhoz képest, mert még millió dolgom van, amikkel sehogyan sem állok. :-D

2022. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem május 13 a kiírt időpont.

Jaj hát igen a sav az plusz főleg éjjel.😅Holnap megyek amúgy dokihoz kíváncsi vagyok a becsült súlyára tudom, hogy csalóka de egy viszonyítási alapnak jó.Pedig most nem is sokat híztam eddig 7kg összesen.

2022. ápr. 4. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap megyek 🙂

Hú de jó neked... Én úgy 12-3 kilónál járok, és ebből a 2-3 az utóbbi 2 hétben jött fel...

2022. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az első fiammal 24kgt híztam, a másodikkal 5kgt.😁 2 éve született a kislányom vele ismét 21kg jött fel most újra kisfiú lesz és megint nem sok jött fel.Úgy látszik nálam ez ilyen váltakozó 😅
2022. ápr. 4. 21:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Május 4 körül várható. Harmadik gyerek lesz. Nekem is ez a várandósság a legnehezebb. De mivel ez az utolsó, így úgy próbálom megélni, mintha nem lenne minden nap savam, nem fájna sehol, stb. Nyilván csak belül érzem így, mikor erre időm van. Amikor épp nincs, akkor meg jajjgatok. 🤣🤦 Na de mostmár egy hónap
2022. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek kihúzzátok a kiírt időpontig?Ma délután doki után majd írok mit mondott 5-ös ha még vissza néznél te is írj veled mi újság neked mit mondtak.😁
2022. ápr. 5. 07:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Rendben. Hát én nagyon remélem, hogy marad benn szépen az időpontjáig, mert van még egy határidős munkám... Már áldom az eszem, hogy elvállaltam, de késő bánat...🤦 🤣
2022. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lányom is brutál ficNkolt, sokszor gondoltam, hogy na most ha nem indítja el a bulit, soha. Most még brutálabban élem meg ezt. De a lányom ennek ellenére is bőven 5 napot még ráhúzott. 7 voltam
2022. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!