Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorvizsgálat...

Terhességi cukorvizsgálat eredményem?

Figyelt kérdés

Tudtok segíteni az értelmezésében?


0perces:3,9

60perces: 5,9

120erces: 7,2


Azt látom, hogy határértéken belül van, de olvastam valahol olyat is, hogy a 120 percesnek a 0 perceshez kell közelítenie.


Sajnos húsvét előtt már nem kapok időpontot orvoshoz, ezért szeretnék kicsit tájékozódni.


2022. ápr. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh nem voltál rosszul? A 0 perces az hipo határértéke. Protokoll szerint, mivel a 120 perces 7,8 alatt van, így nem fognak diétára, de ilyen ugrások mellett jobb ha odafigyelsz az étkezéseidre.
2022. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, rosszul voltam eléggé. Köszönöm a választ!
2022. ápr. 5. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Nekem az éhgyomori első terhességnél 3.8, másodiknal kerek 4

120perces pedig az elsőnél 7.8 másodiknál 7.6 lett (60perces egyiknél sem volt).

Semmi teendőm nem volt vele (látta a nőgyígyász, haziorvos és a védőnő is). Problema mentes terhességek voltak, egészsegesek a gyerekek.

2022. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen, hogy megírtad a tapasztalatodat!
2022. ápr. 5. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem is 'kell' diétázni, nem árt, mert a cukorgöbének görbének kell lennie. Tehát a 120 percesnek lefele kéne tendálnia, közelíteni a 0s-hoz, de a tiéd még emelkedik a 60-hoz képest is.
2022. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszönöm!
2022. ápr. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!