Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+ kismamik hogy vagytok?...

34+ kismamik hogy vagytok? Hogy viselitek az utolso heteket? 😊

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36-dik hétben vagyok(sosem tudom a pontos napját 💁😅). A gyokorsav a társam és ellenségem. Már várom a végét, nagyon remélem, hogy ezúttal azért 39 hétnél megszán az úrfi és kibújik 💁 az előző két gyermeket terminusban és túllépésben szültem. Ugyanakkor még azért május elejére mantrázom a dolgokat. Áprilisban már túl sok a program. 😅
2022. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Remélem még ezt a kb. 5 hetet kibírjuk így, mint eddig, relatíve problémamentesen. Így is kicsit futunk kifelé az időből, mivel végül most szombaton házasodunk 😅 Szóóóóval...😊
2022. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szintén 36. hét brutál gyomorsav és derékfajás.Nagyon nehéznek érzem már a pocakom remélem én is, hogy a fiatal úr nem tervez ráhúzni és időben jön mint a testvérei.🤣
2022. ápr. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én már a 38.ban.Izgulok!Gyomorsav az természetesen játszik nálam is,ezen kívül tök jól vagyok.5.baba,de mégis kicsit parázok,mikor indul,hogy indul stb.Kitartás lányok!
2022. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

36+6 hetes...

Hát már sehogy se jó elkezdtem vizesedni, gyomorsav nehezen mozgok akkora lettem mint a ház...


Harmadik baba, én már nagyon várom, remélem 2 héten belül megszuletik mert ez már nekem a terhes terhesség... Eddig nem volt gondom vele csak mióta ez a vizesedés van... Ráadásul a kicsi minden éjjel kel, úgyhogy az alap nem alvason felül még hozzá is megyek éjjel

2022. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ki tartást csajok és mindenkinek könnyű szülést kivánok!! 🌸
2022. ápr. 8. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
35. héten tartok, engem a gyomorsav még mindig kikészít és sokszor nehéz állni, mert úgy érzem, leszakad a hasam. De ezeken kívül jól vagyok, még az alvás is megy érdekes módon, pedig az előző két terhességemnél ilyenkor már mindenem fájt fekvés közben.
2022. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, te és pocaklakód?
2022. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem kérdésed 😊

35+2 hetes vagyok ma voltam a leg elsö Nst-n.

Hát a doki annyit mondott 2 hetet jósol.

Cx 2100

Tüneteim sajnos eros szédülés hányinger.. Fájásaim is vannak már.. Aludni nem aludtam már egy jo ideje 😴😃 takarítás rémálom 20 percenként le kell ülnöm 🤣

De bizom benne még bent marad a baboca

2022. ápr. 11. 18:58
 10/21 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Tegnap voltam dokinál. 3 kilóra saccolta, azt mondta, hogy nem lesz egy óriás baba, a nyakán van lazán a köldökzsinór, remélhetőleg nem okoz majd komplikációt. Megvizsgált kézzel, mert jeleztem egy problémát, azt mondta, hogy volt egy kelés és jól gondolom, hogy kifakadt már, de még érzékeny volt, így elég kellemetlen volt a vizsgálat.
2022. ápr. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!