Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy napja tudtam meg hogy...

Egy napja tudtam meg hogy terhes vagyok, akartuk is vártuk is, most mégsem az a felhőtlen boldogság van rajtam urrá? És ez elkeserít. Ez ilyenkor normális? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 11:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Annyira aranyos vagy kedves "kicsit hosszabbra sikerült" :)Ez nagyon pozitív válasz volt számomra, mert így talán nem marcangolom magam, hogy hogy lehetek ilyen lelketlen, remélem hamar felfogom ezt az állapotot, és a kivirulós kismama csoporthoz tartozom majd :) Még egyszer nagyon köszönöm a választ!
2010. szept. 15. 15:40
 12/16 anonim válasza:
Nyugi a szülés után úgyanezt fogod érezni...ez tök normális folyamat! Félsz az ismeretlentől, az újtól. A terhesség, a szülés élettani krízis. Egy jó családi háttér mindent megold!
2010. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem mikor megtudtam 13 hete,pedig első kisbaba:)De olvastam,hogy az is normális,ha ilyenkor az aggodalom úrrá lesz az örömön.Ne aggódj,midnen rendben lesz!
2010. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12.40 es vagyok, a "kicsit hosszabb":)! Örülök hogy sikerült megnyugtatnom:)! Hidd el tényleg másképp fogod majd látni a dolgokat! Megnyugszol, beleszoksz hogy ANYUKA leszel:)! Ez gyönyörű és leirhatatlan érzés:)!


Minden jót, és probláma mentes terhességet Neked!!

2010. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én is féltem ...néha pánikoltam :) de elfog múlni, de bele telik majd jó pár hétbe...de ahogy kerekedik a pocak és elkezd rugdosni :))...életed leges legszebb 9 hónapja lesz !!! nyugi :) 8 hós kislány anyukája
2010. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 4. babámmal vagyok várandós, ma kezdtem a 8. hetet. Annyira rosszul szoktam érezni magam az első jó pár hétben, hogy élni sincs kedvem. Abban bíztam, hogy most megúszom és jó lesz minden, de pont azért ülök a net előtt, hogy egy kis vigaszt találjak, hogy nem csak én vagyok ilyen fancsali az első 12 hétben. Minden babánk tervezve volt, még is néha a sok émelygéstől, fázástól, kimerültségtől a sírás kerülget és százszor is felteszem magamnak a kérdést, hogy miért vagyok ilyen lehangolt. De biztos, hogy a hormonok okozzák.
2010. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!