Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 19. heti genetikai...

Akinek a 19. heti genetikai uh-n megmondták a baba nemét, azoknak tényleg olyan nemű babája született?

Figyelt kérdés

Most voltunk a 19. heti uh-n, a doki magabiztosan mondta, hogy kislány:) Nagyon örülünk neki.

Járt már valaki úgy köztetek, hogy nem az lett a baba neme mint amit az uh-n mondtak?


2010. szept. 15. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind három baát a 18hetes genetikán megmondták, egy fiú, két kislány és bejött. :) De én mindig rákérdeztem a többi uh-n is. :) Gratulálok a cunáshoz, nekünk is csajszink lesz. :)))
2010. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok Nektek a szép nagy családhoz:) Örülünk neki nagyon mert csupa fiú van a családban:)
2010. szept. 15. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk elég korán, már a 12. héten mondták, hogy lány, amit persze nem vettünk még készpénznek, de aztán a 18. héten, 25. héten, a 32. és a 36 héten is azt mondták kislány. Még nem bújt ki, de remélem ennyiszer nem tévednek. :)

37 heteske

2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk is megmondták 18 hetesen, hogy kislány, az is lett.
2010. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is a válaszokat!

Remélem nálunk is így marad, mert már beleéltem magam és elkezdenék már ezt-azt vásárolni is:)

2010. szept. 15. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 18 hetesen mondták,h. fiú lesz, most 24 hetesek vagyunk, és van is egy jó kis képünk a nagy fütyijéről. Abból már nem lesz csaj.
2010. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én Sztk-ba jártam, és ott megmondták biztosra, hogy lány . Utána voltam fizetősön, ott azt mondták, szerintük fiú. De lány lett.
2010. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!hát én vagyok az ellenpélda,hogy nem mindig tudják tutira.A 18.hetin 99%-ra mondták hogy kislány,aztán egy hét múlva mentem méhszájvizsgálatra mert a dokim nem tudta a 18.hetin megnézni és akkor azt mondta lehet mégis kis fiú,de az is lehet,hogy csak a köldökzsinór van a lába között.Na ennek örömére nem bírtam magammal és holnap megyünk 4d-re,remélem ott már nem tévednek :).

20 heteske

2010. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, na erre kíváncsi vagyok, írd majd meg mi lett a 4d eredménye:) Mi is voltunk amúgy 4d-s uh-n még a 17. héten, ott még csak valószínűsíthetőnek mondták a lányt,tegnap a 19. heti sima uh-n mondta a doki, hogy ez biza lány.

Ennek örömére tegnap már vettem néhány csajos rucit, remélem nem kell elajándékozni:)

2010. szept. 16. 10:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Okés küldöm a választ,nagyon kíváncsiak vagyunk már:).
2010. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!