Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megmondták a nemét a...

Akinek megmondták a nemét a babájának a 18-20. hét környékén, annak végül olyan nemű baba született? Nekem

Figyelt kérdés
Nekem 19 hetesen lányt mondtak, és én sem láttam semmi fiúra utaló jelet a lábai között. Kisfiamnak ilyenkor már egyértelműen látszott.
2011. jan. 8. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2x bejött.

Elsőre mi is láttuk, mert széttette a lábait, másodiknál csak a szonográfus látta, de ő biztosra mondta.

Én azt kértem, hogy akkor mondja meg, ha biztos benne. (Picit meg is bántódott, hogy kétségbe vontam a képességeit. :o)

Ö napi 8 órában ezt csinálja...

2011. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 18. héten mindkét gyerekem nemét megmondták száz százalékra és be is jött. :-)
2011. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, kislányt mondtak a 19 hetes 2d-s uh-n és az is:)
2011. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen,19 hetesen fiút mondtak,az is lett.Mondjuk nem is lehetett volna másnak látni,akkora méretei voltak.:-)
2011. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek fíút mondtak, és amikor megszült lány lett, azt sem tudták milyen nevet adjanak neki, végül Barbara lett.
2011. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kisnita ***** válasza:
Nekem 24 hetesen mondták meg, hogy fiú, de egyébként tudtam. :)) Barátnőmnek 18 hetesen 90%-ban lányt mondtak utána 27. hetesen is és kislánya is lett. Sógornőmnek 18 hetesen fiút és az is lett. Szerintem elég megbízható.
2011. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első babámnál már a 15. héten látták, hogy fiú, az is lett.

2. babámnál a 18. heti genetikai uh-on mondták először, hogy kislány, majd a magzatvízvétel is azt hozta ki. Ő még bent lakik, de mindenki szerint lány.

2011. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek azt mondták lánya lesz, a 4D-en kiderült tuti kisfiú!Terhelő bizonyítékokkal! :D Mi jövő hét kedden megyünk a 18 hetes ultr!
2011. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11:06-os vagyok!A vége lemaradt

Tehát jövő hét pénteken megyünk a 18 hetes ultrahangra és már nagyon várjuk!

2011. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a 18 héten lányt mondtak, a 36 hétig többször is.

akkor mondta először a doki, h szép nagy FIÚ! én: LÁNY, nem?

nem-nem, ez fiú. És tényleg az lett!

2011. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!