Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnék megnyugodni és...

Hogyan tudnék megnyugodni és kevésbé aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint két éve volt egy elég horrorisztikus vetélésem, úgyhogy csak egy kis megnyugtatásért jöttem, illetve mások (lehetőleg pozitív) élményeire lennék kíváncsi.

Pozitívat teszteltem néhány napja. Anno két éve az orvosom azt mondta, hogy legközelebb megelőző jelleggel progeszteron pótlást fog adni. Kaptam is időpontot hozzá, holnap megyek is.

Viszont aggódom, hogy esetleg elfelejtette amit mondott (két éve volt, azóta nyilván rengeteg beteggel is találkozott), nem kapom meg a progit és megint ugyanez lesz a vége.

Tudnátok picit segíteni, megnyugtatni? Tudom, hogy nem is feltétlen a progi volt a baj, hiszen bármi lehetett, hogy anno elment a baba.

Viszont szurkálódást érzek a hasamban, meg enyhe húzó fájdalmat (ami tudom, hogy akár normális is lehet) és csak stresszelek, ami ugye nagyon nagyon nem jó :(

Még csak egy hete késik, elég fiatal várandósság.


Köszönöm szépen!



2022. ápr. 11. 09:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem ugyanaz.

A csúnya sztori a kórházban történt.

Most magánban megyek az orvoshoz egy másik városban van a magánrendelése, de szerencsére hozzánk be szokott néha ügyelni a kórházba.

Anno is épp így volt és ő volt az egyetlen normális a bagázsban.

2022. ápr. 12. 11:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Menj el ehhez az orvoshoz akiben bízol szerintem nyugodtan és minden kiderul, ha nem írna progeszteront javaslom facebookon a vetélés vagy missed ab utáni babavaras

csoportot ahol több orvost is ajanlottak már, akik rendesek és kedvesek, és biztos hogy sorstarsak is tudnak tanácsot adni, hogy ők kihez mentek, aki rendes volt. Ott tudtam meg hogy milyen vizsgálatokat érdemes csinaltatni vetélés után. Nekem sok erőt adott annak idején.

2022. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező?
2022. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jelenleg 17 hetes kismama vagyok 😊😊


Éppen most építgetem már lefelé a progeszteront.


Kicsit aggódtam, hogy feketeöves paragép leszek végig a terhesség alatt, de a szívhang után(ami elég nehezen lett meg, mert később készült a babszli, mint ahogy a matek adta) elmúlt.


Már csak teljesen normális mértékben aggódom. Magam is meg vagyok lepődve 😊😊

2022. júl. 4. 05:33
 15/15 anonim ***** válasza:
De jó! Szívből gratulálok! Remélem,utána is minden rendben volt! Most én vagyok a para időszakban sajnos. De próbálok pozitiv maradni! Jövő héten megyek uh-ra, amikor kiderül, eleget fejlődött-e a terhesség...🙏
2023. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!