Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kifejezetten lányt/fiút...

Ha kifejezetten lányt/fiút szerettél volna, de nem az lett a gyerek, akkor csalódás ért?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy például mindig kislányt szerettetek volna, majd kiderült, hogy kisfiú. Nem vágytatok utána mégis kislányra?

Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen tudom... Viszont sokan a szívük mélyén tudják melyiket szerették volna jobban.


2021. aug. 15. 09:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Az elsőnél szomorú lettem, egy napig sírdogáltam hogy nem az lesz amit preferáltam. Hamar túlléptem rajta és átállt az agyam, mostmár imádom hogy őt kaptuk. A másodiknál is meg volt a preferencia, de már a próbálkozásba is csak akkor vágtunk bele amikor teljesen elfogadtam, hogy lehet, hogy ő sem olyan nemű lesz. Ezúttal amikor megmondták, hogy megintcsak nem az, nem éreztem csalódottságot vagy szomorúságot, boldog voltam, hogy egészséges és otthon a gyerekem nagyon boldog lesz, mert ő egynemű testvért szeretett volna nagyon határozottan. :)
2021. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Az ikres terhességemnél leginkább a vegyespárosban bíztam. 2 fiam lett. Egy rövid ideig hiányérzetem volt de hamar átlendültem rajta és megszerettem a gondolatot, hogy 2 kis zsivány anyukája leszek. Következő terhességnél nagyon bíztam a lányban. Végül kislány lett. Elsírtam magam a boldogságtól.
2021. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom a fiaid is sírnak néha, hogy undorítóan kivételezel a kislánnyal
2021. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%
Még mindig nem kívánságműsor, itt nincs olyan hogy ezt meg azt akarom...
2021. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
34%
Nem kedves hármas...nem sírnak, mert nem tudnak. Gyökér
2021. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

En nagyon szerettem volna egy kislany. Kisfiut is, de valahogy tudtam, hogy fiaim lesznek es arra ugymimd nrm kell vagyaakozni, mert tuti lesznek. A csaladban generaciok ota csak fiuk szulettek, egy lany volt mindig. Az en generaciolban es voltam az egyetlen lány es mindig vagytam emiatt ey kislanyra.

Kisfiam lett elsore, masodszorra es harmadszorra is. Csalodott voltam egyreszt, de tudtam, milyen egy fiuval szoval nehany nap utan mar nagyin izgatott voltam. Negyedik baba kislány lett. Igen bevallom, jobban orultem, mint a fiuknak, de nem azert mert nem akartam fiukat. Ha negyedjere is fiunk lett volna, szerintem ugyanilyen boldog lennek mint most.

2021. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
Én lányt szerettem volna, de azt mondták fiú, örültem neki. Aztán kiderült mégis lány, hát az az öröm teljesen más volt. Szerettem volna ha fiú, de nem áltatom magam azzal, hogy a lánynak nem örülök jobban.
2021. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas válaszokat és az őszinteséget az 1,2,6,7-es válaszolónak!! Nektek mentek a zöldek!

Szerintem is sokaknál megvan, hogy melyiket szeretné jobban. Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Nyilván ha nem úgy alakul, akkor is fogja szeretni a gyerekét. Senki nem mondott olyat, hogy nem.


#4: Hú nem mondod... Azt hittük meg lehet választani!

2021. aug. 15. 10:06
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Én lányt szeretnék bár még fiatal vagyok. Ha fiú lesz is örülni fogok, de többet lesz az apjával az is biztos.
2021. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
Mi lányt szerettünk volna és fiú lett. Kicsit csalódott voltam, de úgy voltam vele, hogy mindegy, csak egészséges legyen. Amint megszületett az első pillanattól kezdve imádtam, el sem tudnám már képzelni, hogy lányom legyen, örülök, hogy a kisfiam jött.
2021. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!