Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok szenvedés...

Amióta terhes vagyok szenvedés a szex. Mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt rendben volt a szexuális életünk, de amióta terhes lettem nem kívánom egyáltalán, nem nedvesedek , nem tágul és fáj. Próbáltunk hoszabb előjátékot de nem jön meg ugysem hozzá a kedvem. Mostmár az együttlétek egyre rosszabbak, a ferjem is látja rajtam h nem okes igy ő sem tud el lazulni. Mit csinalhatnék h javuljon ez a helyzet? Akik voltak hasonló szituációban terhesség végére javult, vagy szülés után el mult? A baba szerelem gyerek évek óta erre vágytunk most végre sikerült de félek h meg fog romlani a kapcsolatunk, és ezt nem szeretnénk!

2022. ápr. 12. 08:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk is ugyanez a helyzet, jelenleg a 8. hónapban vagyok, már nem is próbálkozunk. Remélhetőleg a szülés után minden visszaáll! Szerencsére a férjem megértő, mégha látom hogy néha szomorú is emiatt, amit teljesen megértek, mert nekem is hiányzik a szex, az intimitás. :( Más megoldással szoktam segíteni neki.
2022. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Mi az utolsó 3 hónapban csak pettingeltünk.

Szülés utáni kivárós időszakban pedig a férjem vett maszturbátort a szexshopban.

2 hónapja szültem, de még nem 100%-os a behatolás.

De ez csak ideiglenes állapot.

2022. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
#9 Teljesen egyetértek. Ha egy kapcsolatot tönkre tud tenni az, hogy a baba miatt, amit közösen akar a két ember nem működik bizonyos ideig a szex, akkor talán nem kellett volna belevágni az egészbe, mert meggondolatlanul hangzik. A férjednek tudod máshogyan is kényeztetni, ha már attól félsz, hogy a szex hiánya miatt lesz gond, ami eleve gáz helyzet, már bocsánat. Természetesen ez nem egy optimális állapot, nem az, amit mi nők vagy a párunk akar. Nekem is volt, hogy fájt pedig én nem voltam száraz se semmi. És akartam is a dolgot. Egyszerűen ez van, el kell fogadni. Az élet minden területén vannak lemondások, kellemetlenségek, ne csinálj úgy, mintha ennek az egy dolognak kivételt kellene képeznie. Mert nem az, nem fog! Viszont ha azt vesszük ez az áldozat semmi ahhoz képest, mint más áldozatok, és még nem is akármilyen jutalom jár érte - amit amúgy mi akarunk, avagy te+a párod.
2022. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem se ment/ megy. Napokban szulok..

Talan fele ideig ment ugy a de elvezni talan sose elveztem a 9 honap alatt. Elotte nagyon jol mukodtunk. Hianyzik nagyon az a jo erzes, pezsges. Remelem baba utana visszaallunk a regibe :)

Neha volt kisebb vita belole de megoldodott, megbeszeltuk es várjuk a kis szerelmunket nagyon :)

2022. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!