Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkaptam vmi fertozest...

Ha elkaptam vmi fertozest biztos elvetelek?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok es elkezdett viszketni a huvelynyilasom sztem elkaphattam vmit es minimalis barnazas is van. Kedden tudok csak dokihoz menni :(
2022. ápr. 16. 06:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis

Nekem hugyuti fertozesem volt amire antibiotikumot szedtem (bar akkor meg csak sejtettem hogy terhes vagyok, nagyon az elejen volt)

Es semmi baj nem lett

De ha ennyire felsz hivd fel az ugyeletet es kerdezd meg.

2022. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sztem az mas mert a huvyuti fertozes nem tud felszallni
2022. ápr. 16. 06:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A húgyuti is fel tudbszállni, egy ismerős attól vetélt el 22 hetesen.
2022. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezelteted magad, akkor nem biztos egyáltalán.
2022. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

A barnázás miatt elmennék az ambulanciára, ott írnak fel progeszteront és egyúttal a fertőzésre is kapnál valamit.

Egyébként önmagában nem okoz vetélést a hüvelygomba, de hosszútávon nem jó, ha kezeletlen marad, mert akkor felszállhat a fertőzés. Ami most ijesztőbb az a barnázás. Hosszú hétvége lesz, ne várj keddig!

2022. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás nem túl jó bár első trimeszterben úgymond belefér de én mennék a helyedben ügyeletre és megnézetném magam.Írnának is fel progit bár az sem csodaszer ha nem akar megmaradni a terhesség,ezt magam is tapasztaltam de nálad más annyiban hogy 10 hetes terhesség van ami azért elég előrehaladott.

A fertőzést is kezelni kell és az ügyeleten gyorsan vesznek is mintát és kiderülne mi a gond és akkor gyorsan fel is írnának rá krémet vagy valamit.

2022. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedden, hanem most kellene a korhazad terhes ambulanciájára bemenni...ez nem az a kategóriájú probléma, ami várhat keddig vagy a saját orvosodig.


Ha gyereket akarsz ki kell lépned a komfort zónádból..

2022. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Barnazassal ugyelet. Viszketes varhatna, de semmi koze valószínűleg a barnazashoz.
2022. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hat van egy hematomam is az is lehet barnazas… progeszteront mar az elejetol irt fel nekem a dokim.

Gyogyszertarban nem tudnak ajanlani vmi multifunkcionalis cuccot ami tobb mindenre is jo? Ugyeletre nem szivesen mennek be a mi varosunkban katasztrofa a korhaz foleg a nogyogyaszat, olyan orvosok vannak h egy vakond eletet se biznam rajuk

2022. ápr. 16. 09:12
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt sose fogom megérteni…. Van egy problémád, ami kezeletlenül vetéléshez vezethet, de te inkább kísérleteznél valami vény nélkül kapható dologgal látatlanban, ugyanis azt sem tudod, hogy gomba-e vagy baktérium…csak mert a kórházban nem szimpatikusak az orvosok?! Őszintén ki nem sz@rja le az orvos stílusát, ha ad megfelelő kezelést… bocs, de ez így olyan, mintha ha csak mondogatnád hogy jajj nem akarok, hogy baj legyen, de tenni nem nagyon akaródzik érte.
2022. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!