Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 2 hónappal lehetek...

Szülés után 2 hónappal lehetek terhes? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

2 hónap és 8 nappal a szülés után voltam a férjemmel védekezés nélkül. Szülés óta még nem kaptam meg a mensit és szoptatok. De megfordult a fejebe, hogy talán még is terhes lehetek. A kistesót kicsit késöbbre terveztük, de az se baj ha most jönne.

Mivel még nem menstruáltam, mikor tesztelhetek, hogy bisztos eredményt kapjak? Azóta 9 nap telt el.



2022. ápr. 18. 13:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Azért én irigylem a kerdezőt, nekem 7 hetes a kisfiam, de örülök, hogy élek, nemhogy a 2. gyereket osszehozásán lamentáljak 🤣
2022. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%
Fú te kérdező, nagyon primitív vagy. Ha akartok gyereket, akkor legalább te legyél már tisztában azzal, hogy hogy is “lesznek a gyerekek”. A másik, hogy arról se ártana tudnod mennyit érdemes várni két terhesség között, függően attól milyen módon szült az ember.
2022. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%

Nehogymár nektek fájjon, hogy kis korkülönbséggel szeretnének gyereket..


Aktus után 14-16 napoal érdemes tesztelni.

2022. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy fáj… de a testnek kell idő mire regenerálódik. Éppen hogy letelt a gyermekágyi időszak és ha ne adj isten most terhes, nem tudhatni hogy bírja majd a szervezete. Főleg ha császáros volt
2022. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok primitív, csak kikészültem az okosabbnál okosabb válaszoktól és inkább viccre fordítottam az egészet

Tudom, “hogy lesznek”a gyerekek, és tudom, hogy nem ideális ilyen hamar szülés után terhes lenni, de az az egy eset a férjemmel így sikerült. És mivel szoptatok és még meg se kaptam azóta, szerintem kisebb az esélye, hogy terhes leszek,de gondoltam megkérdezem mit gondolnak mások, esetleg tapasztalata valakinek.

2022. ápr. 18. 15:57
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Simán teherbe eshetsz, ilyenkor kiskor különbséggel is
2022. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%

Általában terhesség akkor jön össze, ha rendben van rá a szervezet..


Ez egyénenként más.

Peteérés nem nagyon van addig.



A vitaminháztartással és ásványianyagokkal lehet gond, de ezt lehet orvosolni.

2022. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14es, köszönöm. Végre valaki normális és a kérdésre válaszol :) és igen, kis korkülömbséget szeretnénk.

Természetes úton szültem minden komplikáció nélkül szerencsére. A 6 hetes kontrollon meg a doki átnézés után mondta viccesen, hogy: tökéletes minden, jöhet most a következö

Nyilván nem szó szerint értette, de minden rendben van.

2022. ápr. 18. 16:01
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is.
2022. ápr. 18. 16:03
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés a menzesz ELÖTT kb két héttel van. Ha még nincs menzeszed, az nem jelenti azt, hogy peteérésed sincs!
2022. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!